Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki Szlovákiából szeretne...

Valaki Szlovákiából szeretne ismerkedni?16,17,18tól 23 éves korig írjatok

Figyelt kérdés
18/L,szlovákiai vagyok es szivesen ismerkednék,barátkoznék pár új emberrel🥰

júl. 22. 00:45
 1/6 anonim válasza:
Írj ha határhoz közeli is ér
júl. 22. 07:02
 2/6 anonim válasza:
Melyik részen? Ha rlég közel vagy akkor simán.
júl. 22. 07:38
 3/6 anonim válasza:
Ha nem gond hogy messze vagyok, szívesen barátkozom veled. De nem gond utazni, ha szeretnél majd találkozni, de persze nem kötelező. Én nem fogom felhozni, ha úgy gondolod akkor majd te hozd fel.
júl. 22. 09:57
 4/6 anonim válasza:

Én már túl öreg vagyok. :(

25F

júl. 22. 11:10
 5/6 anonim válasza:
Volt már szlovák barátnőm, többet soha az életbe nem kéne. Az a lenézős cigány stílusa ami volt, hogy fúj ő utálja a Magyarokat, na az nem érdekel engem. Meg figyelj, mikor átértünk a határon Szlovákiába egyből elkezdett Szlovákul pampogni hogy ő nem hajlandó Magyarul beszélni velünk mert ő "Szlovákiában van". Akkor ott ezzel le is zártam közöttünk mindent, satu fék, és ki b@szt@am az út szélére, na akkor innentől kezdve boldogulsz ahogy tudsz.
júl. 22. 13:49
 6/6 anonim válasza:
Meg még én fizessek neki mindent, meg utaljam a pénzt, és semmit se csinált, egy tésztát nem tudott megfőzni a húsleveshez.
júl. 22. 13:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!