Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki barátkozni Külsőrekecsi...

Valaki barátkozni Külsőrekecsin környékén?

Figyelt kérdés
Itt nyaralunk mamáéknál, de én ezt a nyelvet (Román) egyáltalán nem beszélem. Kissé unalmas így, hogy egy barátom sincs itt. Már voltam boltban, kocsmában valami velem egykorú társaság reményében, de semmi.

júl. 3. 03:16
 1/10 anonim válasza:
Csak kezdj el online filmeket keresni a neten, és biztos bedobja, hogy hany kiehezett anyuka ismerkedne veled a környéken .
júl. 3. 13:49
 2/10 anonim válasza:
hány éves vagy?
júl. 3. 21:37
 3/10 A kérdező kommentje:
18
tegnapelőtt 06:54
 4/10 anonim válasza:
Baszki ez a Külsőrekecsin az isten háta mögött van. Soha nem hallottam róla, de most rákerestem.
tegnapelőtt 20:45
 5/10 anonim válasza:
Kizárt, hogy itt az oldalon vannak Külsőrekecsiről emberek. Sajnálom. Meddig leszel ott?
tegnap 08:03
 6/10 A kérdező kommentje:
Még egy hétig, utána go haza.
tegnap 09:17
 7/10 anonim válasza:

Itthon vannak barátaid?

Bird ki még ezt az egy hetet. Biztos rohadt nehéz, én is így voltam vidéken, amikor a nagymamámnál voltam év közben. A faluban mindenki ismert mindenkit, édesapám, nagymamám, de ég korombeli barátom nem volt ott, nem is lehetett mit csinálni, egy kocsma volt meg egy bolt. Nagyon nehezen éltem meg, főleg mikor egyedül voltam ott. Szóval tudom miről beszélsz. Úgy vártam, hogy haza jöjjek, mint a messiás.

tegnap 09:21
 8/10 A kérdező kommentje:
Budapesten vannak barátaim, ott nincs ilyen probléma mint itt.
tegnap 10:12
 9/10 anonim válasza:
Tanulhatnál egy kis románt. Magyarok is vannak, ugye? Esetleg elmehetnél Csíkszeredára, vagy talán még a tengerhez is. Persze idő és pénz is kell. A kultúrházban van most valami program?
tegnap 22:15
 10/10 anonim válasza:
Most nyaralsz ott először?
tegnap 22:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!