Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hasonló érdeklődésű / célú...

Hasonló érdeklődésű / célú személyek, merre vagytok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Gondoltam megpróbálom itt is, hogy találjak olyan normális embereket akikkel nyugodtan lehet jókat beszélni és *lehetőleg* tartós barátságot kialakítani.


Rólam annyit, hogy más vagyok mint a mai átlag. Számomra nagyon nehéz korszakon vagyok túl és szükségem van baráti támogatásra. Szeretek játékokkal játszani Nintendon, nem követem a trendet, nincs letöltve minden közösségi média app, nem szeretem a káromkodásokat illetve a (mai) szlengeket. Mondhatni normális vagyok, de szeretek viccelődni. Állatokkal is foglalkozom.


A célom, hogy jófej személyekkel ismerkedjek meg és kialakítsak velük tartós barátságot, akár fiú akár lány, sőt idősebbekkel jobban elvagyok. Hátha ezen a fórumon még találok párat :D


18F



júl. 2. 03:06
1 2
 11/17 anonim válasza:
Én sem vagyok oda értük, de errefelé a normális emberek vannak többségben a buszokon. És szerintem a legtöbben azon a véleményen vannak hogy műveletlenek.
júl. 2. 23:06
 12/17 anonim válasza:

Én szívesen beszélgetek veled

Viszont én szoktam káromkodni meg hasonlók

Viszont a korosztályomat én se szeretem egyet értek néha elég alacsony IQ szinteket érnek el

júl. 3. 22:56
 13/17 A kérdező kommentje:
#13 Az előtted válaszoló sem egy géniusz, ahogy látom 😂
júl. 3. 23:08
 14/17 anonim válasza:
20 éves mozgássérült fiú vagyok. Nem járok már iskolába, semmilyen közösségbe, és így nagyon magányos vagyok. Nincs senki akivel beszélgethetnék, összejárhatnék stb. Úgyhogy, ha gondolod, és számodra nem akadály, hogy más vagyok mint a többi, akkor nyugodtan írj privátba, és reméljuk hogy tartós, igazi barátság fog minket összekötni:)
tegnapelőtt 16:47
 15/17 A kérdező kommentje:
#15 Írtam!
tegnapelőtt 16:54
 16/17 anonim válasza:
#14 nagyon sajnállak. :( jó lenne ha egy lány rád találna aki szeret. Ha nem kerekes székes vagy, akkor nyugodtan el járhatnál társaságba vagy bárhová
tegnapelőtt 17:40
 17/17 anonim válasza:

Szia!

Ha még van kapacitásod privát üzetet írni, akkor nekem is írhatsz. Igyekszem mielőbb válaszolni, bemutatkozni!

tegnap 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!