Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hasonló érdeklődésű / célú...

Hasonló érdeklődésű / célú személyek, merre vagytok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Gondoltam megpróbálom itt is, hogy találjak olyan normális embereket akikkel nyugodtan lehet jókat beszélni és *lehetőleg* tartós barátságot kialakítani.


Rólam annyit, hogy más vagyok mint a mai átlag. Számomra nagyon nehéz korszakon vagyok túl és szükségem van baráti támogatásra. Szeretek játékokkal játszani Nintendon, nem követem a trendet, nincs letöltve minden közösségi média app, nem szeretem a káromkodásokat illetve a (mai) szlengeket. Mondhatni normális vagyok, de szeretek viccelődni. Állatokkal is foglalkozom.


A célom, hogy jófej személyekkel ismerkedjek meg és kialakítsak velük tartós barátságot, akár fiú akár lány, sőt idősebbekkel jobban elvagyok. Hátha ezen a fórumon még találok párat :D


18F



tegnapelőtt 03:06
1 2
 1/14 anonim válasza:
szia merre laksz?
tegnapelőtt 06:31
 2/14 anonim válasza:
macskákat utálom fúj
tegnapelőtt 07:38
 3/14 anonim válasza:

"Rólam annyit, hogy más vagyok mint a mai átlag."

. Mutass egy embert, aki nem állítja ezt magáról, főleg a Te korodban.

tegnapelőtt 08:44
 4/14 anonim válasza:

Hali, ha gondolod nekem írhatsz

18L

tegnapelőtt 10:58
 5/14 A kérdező kommentje:

#1 Ha nem gond lakhelyet csak privátba adnák meg.


#2 Nekem nincs bajom velük, vannak nagyon barátságosak is :)


#3 Sajnos ezt megtudnám cáfolni, rengeteg ugyan olyan emberrel találkozok naponta a városban :/

tegnapelőtt 12:07
 6/14 anonim válasza:

"Sajnos ezt megtudnám cáfolni, rengeteg ugyan olyan emberrel találkozok naponta a városban :/"

. Egyedül külső alapján meg tudod ítélni az embereket?

Egyébként én arról írtam, mit állítanak magukról az emberek, nem azt, hogy tényleg egyediek.


Bár szerintem nincs olyan, hogy "átlagos ember".

tegnapelőtt 12:53
 7/14 A kérdező kommentje:
#6 viselkedés...amikor szétordibálják káromkodva a fél várost, ráadásul buszon is szokott ilyen lenni, köpködnek/szemetelnek.
tegnapelőtt 13:11
 8/14 anonim válasza:

"szétordibálják káromkodva a fél várost, ráadásul buszon is szokott ilyen lenni, köpködnek/szemetelnek"

. Ez minden, csak nem "átlagos".

tegnapelőtt 13:34
 9/14 anonim válasza:
7, ha az az átlagos, akkor én sem vagyok az. De nem, akiket jellemeztél a tahó népség, olyanokkal nem is szabad foglalkozni.
tegnapelőtt 15:30
 10/14 A kérdező kommentje:
#9 Igen, egyetértek, csak kellemetlen egy légtérbe lenni velük (busz)
tegnapelőtt 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!