Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nyíregyháza környéki 40-50...

Nyíregyháza környéki 40-50 közötti fiatalos, humoros férfinak lenne kedve beszélgetni 47 éves nem független nővel?

Figyelt kérdés
júl. 2. 00:41
1 2
 11/14 anonim válasza:
Senkinek semmi köze, véleményt se formáljon úgy valaki,hogy nem ismeri a másikat. Sosem gondoltam volna,negyvenes nő vagyok,volt egy huszonévei végén járó sráccal titkos kapcsolatom.Úgy,hogy nem is gondoltam ilyen viszonyra sosem.Tudtuk,hogy ez nem örökre szól,de mindketten jól éreztük magunkat benne,nem bántam meg. És nem Ő zárta le...
júl. 2. 16:56
 12/14 anonim válasza:
Mint írtam, én 52 vagyok.
júl. 2. 17:07
 13/14 anonim válasza:
Harmincas éveim közepén voltam ilyen kapcsolatban, ott a testiség nem működött náluk otthon, így valahogyan egymás mellé keveredtünk ezen a téren. Most így 40 évesen már kezdem érteni, miért maradtam egyedül, de hát ilyen az élet. Amúgy én se bántam meg se akkor, se most. 40 F.
júl. 2. 18:26
 14/14 anonim válasza:
Mi a baj a harmincasokkal? 😞
júl. 3. 07:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!