Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Nyíregyháza környéki 40-50...

Nyíregyháza környéki 40-50 közötti fiatalos, humoros férfinak lenne kedve beszélgetni 47 éves nem független nővel?

Figyelt kérdés
tegnapelőtt 00:41
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nekem a 47 éves nő sajnos idős.
tegnapelőtt 02:27
 2/14 anonim válasza:
47 évesen inkább a 60 év körüli pasik közt keresgélj. Sokan még nagyon jól tartják magukat a korukhoz képest.
tegnapelőtt 02:31
 3/14 A kérdező kommentje:

Kösz a jó tanácsot de 41-42-nél többnek én sem nézek ki.

És azért írtam korhatárt hogy ne a harmincasok írjanak. (Tapasztalat)

tegnapelőtt 05:30
 4/14 anonim válasza:
Azt te csak gondolod, hogy 41-42-nél nem nézel ki többnek😂 Amúgy sok 60 éves férfi 50-nek se néz ki, ha már a kinézetet hoztad fel, és nem a valódi kort. Téged sem a kinézet érdekel, hanem mint írtad, 40-50 közötti férfi legyen. Holott egy 40 éves férfi, már 7 évvel fiatalabb nálad, és lehet 30 évesnek néz ki.
tegnapelőtt 05:54
 5/14 A kérdező kommentje:
De itt úgyis az fog írni (rajtad kívül) akinek jó ez a paraméter.
tegnapelőtt 06:28
 6/14 anonim válasza:

Olyan korcsoportban keresgél a kérdező, ahol csak akar, egyébként meg baromi szarul tartja a férfiak nagyon nagy százaléka magát!

Persze a férfiak bármennyit mehetnek lefele, a nők meg legyenek papival. Vicc! Már nem a világ van!

tegnapelőtt 07:07
 7/14 anonim válasza:
Heves megyei nem jó beszélgetni? Szintén nem független 52 éves.
tegnapelőtt 08:09
 8/14 anonim válasza:
Oké, most pedig következzenek a "jujjnemvagyfüggetlentecéda" című kommentek, miután a kor kivesézésre került.
tegnapelőtt 12:10
 9/14 anonim válasza:
Kérdező,ne hagyd magad! Itt minden tizedik poszt arról szól,hogy fiatalabb pasi idősebb nőt keres. Titkos viszonyhoz csak nem egy idős bácsikát keresel...
tegnapelőtt 16:42
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Kb.igy van mint ahogy az utolsó írja. De amúgy is kaptam már más oldalon megkeresést harmincas fiúktól, csak ők nekem nagyon fiatalok. És nem nem azert mert szőke nagymellű vagyok hanem mert sok pasit vonz egy pár évvel idősebb nő.

Nem 20-30 közötti lt keresek bár ahhoz sem lenne sok mindenkinek köze

tegnapelőtt 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!