Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek van kedve most...

Valakinek van kedve most beszélgetni?

Figyelt kérdés

Elég ramaty hangulatban vagyok, örülnék egy beszélgető partnernek.

26/L



jún. 30. 02:12
1 2
 11/14 anonim válasza:
szokásos kamu, nem ír semmire semmit
jún. 30. 11:46
 12/14 anonim válasza:
#11: Persze, hogy nem. Az ilyenek vagy kamusok, vagy csak simpelést akarnak látni, mert erre gerjednek.
jún. 30. 11:55
 13/14 anonim válasza:
Én sem értem azokat akik ilyeneknek írnak. Annyira egyértelmű hogy csak valaki padlóra tette az egóját, és energiát akar rabolni másokból hogy helyrerázza magát. Aztán utána max pár nap alatt ghostingolja vagy beleköt és azért tiltja le. Nem is tudom itt értelmezni a barátság hashtaget, mármint de, nagyszerű csali. Kár hogy full kamu ez is, mint a legtöbb itteni "társkereső".
jún. 30. 12:40
 14/14 anonim válasza:
#13: Sajnos ez van, sokan csak bohócot keresnek, aki ideig-óráig szórakoztatja őket, miközben ők meg semmibe veszik a beszélgetőpartnereiket. Az ilyenek legtöbbször csak unatkozó emberkék, vagy egótuningot akarnak, de érdemben nem lehet velük kommunikálni, pl. még a visszakérdezésre is képtelenek. Energiavámpírok, akik időt és energiát rabolnak el azoktól, akik ilyen-olyan szándékból beszélgetni kezdenek velük.
jún. 30. 12:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!