Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valakinek lenne kedve hosszútá...

Valakinek lenne kedve hosszútávon beszélgetni online?

Figyelt kérdés

Akit érdekel írjon privit és akkor írunk egymásnak bemutatkozást nem és kor mindegy úgy gondolom nem a kor határozza meg egy kapcsolatnak a mükődését.Elsősorban csak BARÁTOKAT keresek szóval aki mást keres az kérem ne írjon.Első körben beszélhetünk itt gyakorin viszont szerintem egyszerűbb ha valami közöségi oldalon folytatjuk.


16/L vagyok egyébként.



jún. 28. 21:00
 1/9 anonim válasza:
Én idősebb vagyok de beszélgethetünk ha szeretnél 🤷
jún. 28. 21:38
 2/9 anonim válasza:

Szia! A hosszútávú beszélgetés nagyon szimpatikus cél, sőt igazából legtöbbször én is hasonlót szoktam keresni. Hiánycikk lett ez a mai világban úgy érzem, és mostanra tényleg ritka kincs. De úgy sejtem ezt te is kellően átérzed, lévén a kérdésed alapja is pontosan ez a kitétel, nyilván nem véletlenül. Bár őszintén szólva a korod kissé elgondolkodtatott, mivel jómagam meg 30-as vagyok. Azzal azért egyet kell értenem hogy nem ez határozza meg, hanem főleg a világkép, érdeklődési körök, témák és az általános hangulat. Szóval végső soron úgy láttam hogy tehetnénk is akár egy próbát, ha te is szeretnéd. Ja és a társkeresés vonalat elengedtem már pár hónapja, szóval részemről a csak barátkozás is teljesen rendben van. Őszintén szólva még jobban is örülnék neki :) Ez lehetne az a garancia hogy tényleg hosszú távon meg tudjunk maradni, beszélgetés és szórakozás, közös időtöltés vonalon, ha minden más is stimmel hozzá.

Első körben lenne most két kérdésem hozzád, ha nem bánod. Az első az lenne, hogy mi az oka hogy neten keresel beszélgető partnereket? A másik pedig az lenne, hogy te leginkább miket szeretsz csinálni szabadidődben?

jún. 28. 21:50
 3/9 A kérdező kommentje:
Igérem mindenkinek visszaírok csak nagyon sokat írtatok de örülök,hogy ennyien írtatok.
jún. 28. 22:03
 4/9 anonim válasza:

#2

Nem hiánycikk a beszélgetés dolog csak a pasiknak :)

Ha egy lány ír ilyet akkor egyből mindenki akar vele beszélgetni erdekes mód

jún. 29. 00:47
 5/9 anonim válasza:
Ígéri de azóta se válaszolt, szép:D.
jún. 29. 12:42
 6/9 anonim válasza:

#3

Mert lány vagy.


Fiúknak senki nem ír soha.

jún. 29. 13:35
 7/9 anonim válasza:
Írj privátban egy bemutatkozást pld ha gondolod és meglátjuk
jún. 29. 13:36
 8/9 anonim válasza:
Eltűnt szó nélkül, pedig azt mondta nem szereti a ghostingot.
jún. 30. 16:03
 9/9 anonim válasza:

#8

A csajok már csak ilyenek

jún. 30. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!