Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Vannak akik szintén nehezen...

Vannak akik szintén nehezen találnak megfelelő barátokat?

Figyelt kérdés

Vannak, akik nagyon nehezen barátkoznak rajtam kívül?


Egyrészt az introvertáltság miatt, másrészt pedig nem találok olyan társaságot sem neten, sem élőben akikkel jól érezhetném magam / önmagam lehetek és egyedül sem szeretnék maradni, hiába próbálkozom szórakoztató társaság lenni. Utcára is nagyon nehezen megyek ki a múltban történtek miatt, nemhogy idegenekhez fogok hozzászólni :/


18F



jún. 26. 22:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#10 Igazából átlagos külsőm van, semmi komolyabb, trendet egyáltalán nem követem mert szinte hányingerem van attól. Nem is igazán mondható gettós környéknek. További probléma, hogy a kedvenc hobbijaim amiket szerettem csinálni is már szimplán szenvedés, mert nem látok értelmét és nem is élvezem azokat (kaptam beszólást arra is).
jún. 28. 17:48
 12/15 anonim válasza:
Miert mi a kedvenc hobbid?
jún. 28. 17:55
 13/15 anonim válasza:
Hát ez akkor egyre furább. A hobbid is látszik rajtad, hogy beszóltak érte? Mi lenne az? Amúgy nekem még mindig fura hogy csak így beszólogatnak random, ha nem gettó vagy nem öltözködsz furán.
jún. 28. 18:00
 14/15 A kérdező kommentje:
#13 előfordul, hogy az emberek csak úgy beszólnak másnak, vagy megjegyzést tesznek egy idegenre, hidd el létezik ilyen, főleg az úgymond "nagymenők" szokása.
jún. 28. 18:23
 15/15 anonim válasza:
ha szenvedésnek érzed a hobbid, akkor ne fektess bele több energiát, időt és pénzt. keress olyan dolgokat, amik most érdekelnek leginkább
tegnapelőtt 10:46
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!