Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki(k)nek van kedve találko...

Valaki(k)nek van kedve találkozni ma este?

Figyelt kérdés

Budapesten. Nyár van és nem igazán van kivel eljárnom.

26/F



jún. 23. 12:19
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hová "eljárni " ?
jún. 23. 12:45
 2/11 anonim válasza:
Én borsodi vagyok, szóval sorry. De téged milyen dolgok, programok érdekelnek? Nincsenek szomszédaid, munkatársaid, akikkel legalább néha ki tudnál mozdulni?
jún. 23. 12:46
 3/11 A kérdező kommentje:

1: Szórakozni, dumálni, élvezni a nyarat.


2: Akár csak sétálni, kiülni valahová, elmenni valami szórakozóhelyre, nem ma de egyébként kirándulni. Ilyesmik. Nincs senkim igazából.

jún. 23. 12:59
 4/11 anonim válasza:

Értem és így világos :)

Sok sikert ehhez, mert én idős vagyok hozzád,de biztos lesz korodbeli :)


#1

jún. 23. 13:01
 5/11 anonim válasza:
#3: Én azt tanácsolnám, hogy első körben próbálj személyes ismeretségeket kötni, pl. megismerkedni a szomszédokkal (ha vannak ott fiatalok), esetleg kollégákkal, de mehetsz esetleg könyvtárba is, nyelvtanfolyamra is, ha vallásos vagy, akkor valamilyen egyházi közösségbe, de pl. a konferenciák is nyilvánosak szoktak lenni, ha érdekel téged ilyesmi, ott is lehet beszélgetni, ismerkedni (engem pl. ott szólított meg egyszer egy lány :D).
jún. 23. 13:09
 6/11 anonim válasza:
Nagyon rossz az időzítés, én inkább nézem otthon a Magyarország-Skócia meccset.
jún. 23. 14:32
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat, azért ha valaki benne lenne egy találkozóban az jelezzen.
jún. 23. 14:59
 8/11 anonim válasza:

Detto igy vagyok.

Nő vagyok, nem vágyom kapcsolatba. De nincs kivel ellennem, unom magam. Vidék.

jún. 23. 15:04
 9/11 anonim válasza:
#8. Szia! Mit jelent a vidék? Melyik megye? Én is vidéki vagyok. Ja és srác vagyok. Írj :)
jún. 23. 18:06
 10/11 anonim válasza:
Csajozni lenne időm
jún. 24. 09:54
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!