Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lanyok valakinek van kedve...

Lanyok valakinek van kedve beszelgetni? Baratkozni?

Figyelt kérdés

22F

Budapesti vagyok.

Irjon aki komolyan ismerkedni szeretne es akar idövel talalkozna. :)


jún. 6. 21:39
1 2
 11/18 anonim válasza:

#10

Ennek semmi köze a perverzekhez, hiába látja hogy normálisan és kedvesen beszél valaki ugyan úgy leszarják

jún. 7. 15:17
 12/18 anonim válasza:
11-es Nem feltétlen, mert valaki a rossz tapasztalatok miatt nem ad esélyt egy ujjabb embernek, csak ott hibáznak hogy nem kéne általánosítani, mert mindig fognak kivételek lenni. Ezen kívül viszont igen, vannak azok a flegmább típusok is akik azt hiszik ők a világ közepe és megtehetik hogy pofátlanul le fütyülik a másikat, de ha valaki olyat megtett velem hogy jóval több mint egy szia mizus fajta üzenetemet válaszra se méltatta arra a lányra én is nagyívből tettem, mert mindennek van határa. De ugyanakkor meg mindig lesznek olyan lányok is akik egy bemutatkozást örömmel vesznek, és legalább egy ideig partnerek a dologban és arra föl mondtam azt, hogy úgy teszi az ember a legjobbat ha minél előbb átmegy másik platformra, mert az itteni dolgok valóban nem biztosítások semmire. Szóval maradjunk annyiban hogy tapasztalatból adtam tanácsot a kérdezőnek és a negatívra de a pozitívra is tud példa lenni.
jún. 7. 20:38
 13/18 anonim válasza:

Pasikent mondom hogy semmiféle online ismerkedés nem működik az átlag embernek.

Úgyhogy én is azt mondom,keress párt a való életben.


Lassan már jólenne ha erre rájönnének az emberek, hogy értelmetlen az online ismerkedés,csak a nők egóját pumpálod a saját SZABAD időddel.

De majd csak,majd csak

jún. 28. 16:01
 14/18 anonim válasza:

#13

A nőknek működik az online csak nekünk nem

A való életben sem állnak szóba az emberrel sőt megijednek

jún. 28. 20:41
 15/18 anonim válasza:
Fuhh az biztos.
jún. 28. 20:47
 16/18 anonim válasza:
Amiket írtatok ugyanúgy lehet jellemző a pasik egy részére is. Ők is megőrültek teljesen
jún. 28. 21:55
 17/18 anonim válasza:
A nőknek is nehéz az online ismerkedés
jún. 28. 21:57
 18/18 anonim válasza:
17-Mostmár nekik is kezd,igen.
jún. 30. 15:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!