Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lanyok valakinek van kedve...

Lanyok valakinek van kedve beszelgetni? Baratkozni?

Figyelt kérdés

22F

Budapesti vagyok.

Irjon aki komolyan ismerkedni szeretne es akar idövel talalkozna. :)


jún. 6. 21:39
1 2
 1/18 anonim válasza:
Hát olyan úgy se találsz
jún. 7. 04:17
 2/18 anonim válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de itt nem fogsz találni

Sőt, hogy őszinte legyek, most már majdnem minden férfi hátrányban van 😕

jún. 7. 09:19
 3/18 anonim válasza:
Mi az hogy majdnem? xd Eleve egy férfi nagyon nagy hátránnyal indul
jún. 7. 10:35
 4/18 anonim válasza:

#3: ne aggódj, azért a férfiakat sem kell félteni, ha úgy van

Ők sem normálisak

jún. 7. 11:17
 5/18 anonim válasza:

#4

Ha valamelyik normális ugyan úgy el van hajtva

jún. 7. 11:24
 6/18 anonim válasza:

Ez nem minden esetben van így

Általában a nőknek a rossz fiúk kellenek sajnos

Ezért mondtam hogy a pasikat sem kell ám félteni ha úgy van

Nem viccből

jún. 7. 11:33
 7/18 anonim válasza:
Amúgy…. ténylegesen el kell ismerni, az előző válaszoló jót mondott, mert a nők is szenvednek ám eleget a sok hülye miatt
jún. 7. 11:41
 8/18 anonim válasza:
Jajj meg ne sajnáljam őket.... Ott van nagyon sok rendes csávó csak nekik egyik sem kell
jún. 7. 12:23
 9/18 anonim válasza:

Aki meg kellene nekik alapból, arról meg kiderül, hogy egy nagy szemét és mindenkivel csak kavarni képes

Az a tipikus jól kinéző, nőcsábász fajta, ilyenre gondolok

jún. 7. 12:41
 10/18 anonim válasza:
Szerintem meg szerencsével találhat a kérdező egy normális budapesti lányt aki akarhat komoly dolgokat. Mert én is budapesti vagyok csak pár évvel idősebb és nem mondom hogy minden lánnyal sikerült a dolog... Mert a többséggel nem, mert vagy nem válaszoltak egyáltalán, gondolom a perverzek miatt, hogy én is csak egy következő bunkó vagyok, vagy kamuk voltak vagy megunták és eltűntek szó nélkül szóval valóban nem egyszerű. De pár lánnyal sikerült jót beszélgetni és valakivel találkozni is. Ami nagyon fontos és egy jó szűrő hogy nem itt kell sokáig beszélgetni hanem át kell menni másik platformra, és ha valaki komolyan gondolja akkor nem lesz ellenére, és még eltünni se lesz képes szó nélkül. Szóval egy kis rafinériával és szerencsével lehet itt is alkalmas lánnyal találkozni.
jún. 7. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!