Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 50 éves nő vagyok, szorongássa...

50 éves nő vagyok, szorongással és depresszióval küzdök. (?)

Figyelt kérdés
Hasonló cipőben járó, korombeli nővel barátkoznék.

ápr. 20. 12:19
1 2
 1/15 anonim válasza:
Nem lenne jobb olyannal, aki esetleg tulment már ezen, vagy egyaltalan nem ilyen, és felpörgetne, ahelyett hogy ketten egymást huznatok le?
ápr. 20. 12:22
 2/15 A kérdező kommentje:

1


Nem.

ápr. 20. 12:25
 3/15 anonim válasza:

Mitől szorongsz? Mi tesz depresszióssá?


Egyáltalán nincs senki, aki felvidítson? Szüleid már nem élnek? Testvérek, vagy unokatestvérek? Férj/élettárs vagy gyerek? Esetleg szerető?


Örökbefogadás nem történt? Keresztgyerek? Munkatársak, főnök, volt osztálytársak? Egyéb barátok, ismerősök?

ápr. 20. 12:27
 4/15 anonim válasza:
Vigyázz mert ezek már puhatolóznak látják a sebzett vadat.
ápr. 20. 12:31
 5/15 anonim válasza:
Az 1-es nagyon jó tanácsot adott neked fogad meg, csak javadra fog válni.
ápr. 20. 12:31
 6/15 anonim válasza:

Én ugyan veled egykorú hölgy vagyok és minden okom meglenne a szörnyű érzések túlburjánzására, mivel két hozzátartozóm is nagyon brutális körülmények között halt meg - valahogy mégsem tudom elhagyni magam.


Én még sírni sem tudok egyelőre a megrázkódtatástól. Nagyon sokáig kellett önfegyelmet tanúsítanom, amíg egyre betegebbek lettek a felmenőim. Hosszú időszakot ölelt fel mindkét életesemény.


Igaz, nekem most az a baráti kör segít, akiket kiépítettem magam köré. Tudnak vidámak lenni, összejönni hetente egyszer. Megértőek is, ha kell.

Délután is jön látogatóba hozzám az, aki a szívemnek legkedvesebb.

ápr. 20. 12:33
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.


Türelmesen várok, hátha lesz valaki, aki megfelel az elképzeléseimnek.


És mindenkinek jó étvágyat. 😊

ápr. 20. 12:57
 8/15 anonim válasza:

Köszi, neked is!

És ha nem találsz olyant?

Mit jelent számodra a szorongás és a depresszió?

ápr. 20. 14:16
 9/15 A kérdező kommentje:

8


Ha nem találok korombéli sorstársat, akkor sem baj. Van nálam 20 évvel fiatalabb barátnőm ilyen problémákkal.


Konkrétumot a betegségeimről inkább priviben.

ápr. 20. 14:23
 10/15 anonim válasza:
Lezbi vagy?
ápr. 21. 00:29
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!