Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 26 éves nőként van esélyem...

26 éves nőként van esélyem ezen az oldalon nőkkel ismerkedni elsősorban barátkozás céljából?

Figyelt kérdés
febr. 15. 08:50
1 2
 11/17 anonim válasza:

10

A 9-es arra célzott, hogy egy pasi szokott nőként kiírni kérdéseket, ezért valószínűsíti, hogy nálad is ez a helyzet

febr. 15. 17:04
 12/17 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy erre gondolt köszi a megerősítést, de azért írtam oda, mert tényleg lány vagyok.
febr. 15. 17:08
 13/17 anonim válasza:

4-es: Nem hinném, hogy a lány butácska lenne, és rosszul értelmezné a kategóriát, hiszen ha Ismerkedés kategórián belül fogyókúra partner, sporttárs keresés, tanulótárs keresés altéma van, akkor a társkeresés és a barátkozás is az adott területre történő partner keresését jelenti.


Ismerkedés

Barátkozás

Fogyókúra partner

Sporttárs keresés

Tanulótárs keresés

Társkeresés

Egyéb kérdések

febr. 15. 17:47
 14/17 anonim válasza:
Elsősorban barátkozás céljából? És másodsorban? 😊
febr. 15. 18:48
 15/17 A kérdező kommentje:
Aztán ami alakul belőle.
febr. 15. 18:53
 16/17 anonim válasza:
Elég fura,hogy nem a valóságban csinálod.
febr. 15. 19:21
 17/17 A kérdező kommentje:
Szoktam találkozni lányokkal, miután megismertem őket közösségi oldalakon keresztül.
febr. 15. 19:24
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!