Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan, aki menne...

Van itt olyan, aki menne bulizni, de nincs hozzá társasága?

Figyelt kérdés

Nálam sokan lemorzsolódtak az utóbbi időben, én, viszont még mennék. Most akarok egy új csapatot felépíteni. Minőségi bulik és nagy alapterületű klubokról lenne szó. Nem ismerkedős kérdés!

Akit érdekel és jönne az írjon privátban bemutatkozást.


jan. 30. 17:53
 1/6 anonim válasza:
Nincs.
jan. 30. 18:22
 2/6 anonim válasza:
Sosem volt
jan. 31. 10:56
 3/6 Barnabas333 válasza:
Csak táncolós társaság érdekel, akik nem a berúgásra mennek, de én már 4x es generáció vagyok.
jan. 31. 13:24
 4/6 anonim válasza:
Az én társaságom a borom, de bárkihez becsatlakozom akiket nem zavar a korom.
febr. 1. 22:03
 5/6 anonim válasza:

40-es nő vagyok. Baromi nehéz olyan társaságot találni, akiknek nem arról szól egy buli, hogy italoznak. Nincs bajom az alkohollal, de a mértéktelenséggel igen. Valamint nálam nagyon sokan azért tűntek el, mert családjuk van. Nekem is van, de azért időnként igényelném a kikapcsolódást, amikor nem akarok arról beszélni, hogy kinek mit csinál a gyereke.

Egyébként jobban szeretem a szabadtéri bulikat/fesztiválokat 🙂

febr. 2. 14:00
 6/6 anonim válasza:
Aaaaaaa van vaaan van, pedig valszeeeg messze vaaagy en Ausztriábam éleeek. 19L
febr. 14. 15:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!