Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szeretnétek barátkozni egy...

Szeretnétek barátkozni egy dinoszaurusz kedvelő 32 éves férfivel?

Figyelt kérdés

2023. okt. 4. 16:16
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ha csak barátság, simán :)
2023. okt. 4. 16:28
 2/12 anonim válasza:
Csak ha jó a válaszod. Melyik a kedvenc dínód?
2023. okt. 4. 17:10
 3/12 A kérdező kommentje:
A húsevők közül a Tyrannosaurus, meg a Velociraptor, a növényevők közül a Stegosaurus. De igazából mindegyiket szeretem.
2023. okt. 4. 17:13
 4/12 anonim válasza:

"A húsevők közül a Tyrannosaurus, meg a Velociraptor, a növényevők közül a Stegosaurus"

. Túl mainstream.

2023. okt. 4. 19:21
 5/12 A kérdező kommentje:
Ne bántsatok!
2023. okt. 4. 19:55
 6/12 anonim válasza:
Én a sauropodákat kedvelem a legjobban, aranyos a fejük (lehet azért, mert növényevők😅). Azért nem írok konkrét fajt, mert sajnos alig tudom megkülönböztetni őket egymástól... igen, nő vagyok 🤣 (nem vegetáriánus)
2023. okt. 4. 21:01
 7/12 anonim válasza:
Triceratops fanok gyülekező! :)
2023. okt. 4. 21:08
 8/12 anonim válasza:

Legalább van valami érdeklődésed.

Sok embernek még ennyi sincs.

Elvannak magukba, üresség kong bennük, persze ha valakiben nem csak az üresség van abban bele állnak, mert fáj nekik, hogy az illetőbe van valami más, nem csak a síri csend.

Kegyetlen hely ez a világ. Mind cipelünk valami fost, de legalább neked ott van a dinók.. Amik lehetnek izgalmasak, aranyosak és ijesztőek is.. Sok oldalúak. Legalábbis a kép, ami jelenleg, ebben az évszázadban van róluk. Lásd rajzfilmek, Jurassic Park..


Remélem találsz barátokat, sok sikert hozzá.

2023. okt. 4. 21:20
 9/12 anonim válasza:
Èn azon agyaltam règen hogy milyen jòbuli lenne egy kis majmot megtanítani jointot tekerni..de közbe azt is belenevelni hogy fèljen a tûztöl nehogy meggyùjtsa
2023. okt. 4. 22:04
 10/12 anonim válasza:
En csak a hosszu nyaku 4 labuakat szeretem
2023. okt. 5. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!