Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Akik találtak itt barátokat...

Akik találtak itt barátokat nektek, hogy sikerült?

Figyelt kérdés

2023. szept. 11. 22:40
 1/6 anonim válasza:

A véletlen műve volt. Az egyik fél nagyon nem hagyott, kicsit nyomult: talán ez volt a szerencséje velem.

A másik féllel volt közös érdeklődés, gondolatok, aztán maradt a végén a távolodás.

Eléggé kérész életűek itt a kapcsolatok, bármit is tesz az ember.

2023. szept. 11. 22:45
 2/6 anonim válasza:

Nem tudom.. En szinte havonta találok barátokat iskolás korom óta... (igaz, ezeket szűrni kell, mert ennyi barátságra nem lenne időm.)


De például minden új munkahelyen, tanfolyamon, a társasházban ahol lakom, sok barátom lett. És vannak sulis korom óta tartó igaz barátaim is.


Nem tudom, hogy, én csak beszélgetni kezdek, és egyszerűen már csak azt vesszük észre, hogy tök jól beszélgetünk hosszú percek óta. Nálam mindig így indult.

2023. szept. 11. 22:46
 3/6 anonim válasza:
2es vagyok... Ja itt.. Itt nem fogsz barátokat találni... Csakis előben fog menni.
2023. szept. 11. 22:47
 4/6 anonim válasza:

Természetesen itt is lehet nagyon jó barátokat találni. Nekem konkrét érdeklődési kört említő kérdések alatt sikerült. De volt, hogy én hoztam össze egy jó kis csapatot egy kérdés alatt.

Legutóbb pl. tök jó kiránduló társakat találtam. És két jó barátom akikkel a mai napig jóban vagyok is innen van.

2023. szept. 11. 22:58
 5/6 Barnabas333 válasza:
Én női havert nem találok innen, aki élőben is az lenne.46f meg régen kerestem négyes snapszerhez csapatot, de semmi...
2023. szept. 12. 05:28
 6/6 kiváncsi Bp válasza:
Igazából olyan barátot keresek akinek lenne kedve Amerikába utazni és angolul tanul vagy valamennyire beszéli a nyelvet. Többit levelezésben ha keresel 12 éves kortól lehetne jelentkezni 1 hetes út lenne ingyenes.
2023. szept. 21. 17:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!