Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ha viszek a táskámba valamilye...

Ha viszek a táskámba valamilyen kártyát pl: UNO-t és ha oda megyek egy lányhoz vele aki egyedül ül stb… akkor mennyi a valószínűsége, hogy kártyázni fog velem?

Figyelt kérdés
Szimplán csak ismerkedés céljából.

2023. szept. 6. 21:11
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
16. válaszoló: Nyilván én se azért csinálnám mert rá vagyok szorulva hanem mert szerintem fun. Ismerkedés, barátkozás céljából pl. Jobb mint ha mindenki a telefonját nyomkodná. Legalábbis szerintem.
2023. szept. 17. 13:03
 22/25 anonim válasza:
Én örülnék neki biztosan. Csak hát srác vagyok és így ugye más nem is lenne
2023. szept. 17. 13:12
 23/25 anonim válasza:
#21 Ezt én is így látom! Szerintem is sokkal jobb, ha az ember nem csak a hülye telóját nyomkodja, hanem rendesen kommunikál az embertársaival, akár egy kártyajáték formájában is.
2023. szept. 17. 13:57
 24/25 anonim válasza:
#22 Én is srác vagyok és én is örülnék, ha odajönne valaki hozzám kártyázni egyet! :D Az egyáltalán nem számít, hogy két fiú, két lány vagy egy fiú és egy lány játszik egymással, hiszen ilyenkor csak a közös játékról és az esetleges barátkozásról van szó; szóval az egyáltalán nem számít, hogy fiú-e vagy lány a másik!
2023. szept. 17. 14:05
 25/25 anonim válasza:
Jó, csak a kérdező lányhoz szeretne odamenni és gondolom ismerkedés céljából. Habár, ha jól néz ki a srác, lehet elgondolkodnék még én is. ;)
2023. szept. 17. 15:56
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!