Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van kedve Buddhizmus iránt...

Van kedve Buddhizmus iránt érdeklődő, esetleg azt már gyakorló, Nőnek, vagy férfiak beszélgetni?

Figyelt kérdés

Olyan beszélgetőtársat keresek, aki a lélek mellett a testet is fontosnak tartja.

F63


2023. aug. 10. 08:04
 1/9 anonim válasza:
A nőt miért írtad nagy betűvel, míg a férfit kicsivel?
2023. aug. 10. 09:42
 2/9 A kérdező kommentje:

#1.


Lektor szemed van :)


Preferencia?


Freudi vétés?


Figyelmetlenség?


:)

2023. aug. 10. 09:52
 3/9 anonim válasza:
Nem mélyedtem bele a témába, de ha még nem voltál, javaslom a Krisna völgyet, ott vannak hasonló érdeklődésű látogatók 🙂.
2023. aug. 10. 12:16
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi, ott voltam már többször is, nagyon jó hely :)


Mostanság Chong An Sunim-hoz tervezek elemnni egy elvonulásra.


Előként egy egynaposra, met én még a "sufni-tuning" szintjén vagyok, azaz csak saját szakállra gyakorlok, ahogyan a videókból lejön.


Még nem menetem le szangába, de amúgy napi szinten meditálok-mantrázok.

2023. aug. 10. 12:26
 5/9 anonim válasza:

Miért mennyibe kerül a Chong An Sunim? Te ilyen jólmenős ember vagy? Mert ezek a dolgok drágábbak mint egy mozi. A Buddha is gazdag volt mielőtt elvonult, de gondolom ha szegénynek született volna nem tehette volna meg mert pl a tesóit kellett volna etetnie.

Amúgy jó dolog.

2023. aug. 11. 21:44
 6/9 A kérdező kommentje:

5.


Szerintem, szegényen elvonuni aszkétának, jóginak, Indiában, no az nem nagy kaland.


Gondoljál bele, hogy hercegként, háremmel bíró hercegként, mondasz le mindenről és mégy be a dzsungelbe egy szál ágyékkötővel :)))

2023. aug. 12. 06:35
 7/9 anonim válasza:
Igen, de független, nem felel senkiért, és mégis ott a biztonság hogy ha nem sikerül a megvilágosodás valami balul üt ki, nem baj majd visszamegy, ott a háttér, ha más nem emberi kapcsolatok akik nem éppen nyomorognak és majd kisegítik. Úgy könnyebb azért a belazulás, bár nagyon jól tette hogy nekiállt ezt kutatni, de azért kíváncsi lennék ha nem egy kiskirályfi vágott volna bele a kalandba, meddig jutott volna, mert számomra úgy lenne hiteles az eredmény.
2023. aug. 12. 11:36
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi beszélgetést.
2023. aug. 13. 06:19
 9/9 anonim válasza:
Szóval tantráznál?
2023. aug. 13. 16:16

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!