Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Budapesti nőnek van kedve...

Budapesti nőnek van kedve ismerkedni, barátkozni velem?

Figyelt kérdés

Olyan emberekkel barátkoznék szívesen, akik nem csak az interneten tudnak élni, és nyitottak arra hogy beszélgessünk telefonon is pár levélforduló után.



Kérdésem a barátkozás kategóriában van, így az életkor nem lényeges számomra (harmincas vagyok egyébként). Kérlek legyél legalább átlag mértékben intelligens (IQ és EQ egyaránt), valamint rendesen őszinte.


Minden jószándékú privát üzenetet megköszönök


2023. ápr. 28. 12:28
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Sajnos itt még az sem látszik ki hány pipás válaszoló. Ezért vélelmeztem, hogy ugyanaz vagy, mint az előző incel.


Ám bocsánatot nem kérek, hiszen a te hozzászólásod egymagában is provokatív.

2023. ápr. 29. 11:06
 12/13 anonim válasza:
A te hozzáállásod a provokatív. Szerintem amúgy még férfi barátaid sincsenek.
2023. ápr. 29. 11:29
 13/13 anonim válasza:

Mi volt a válaszomban provokatív?

A tapasztalat azt mutatja, hogy az itteni férfiak csak azért akarnak "barátkozni" nőkkel, mert tudják, hogy a nők arra nyitottabbak, és ilyen megközelítésből próbálnak utána többet kihozni a dologból, megjegyzem sikertelenül.

Az eléggé édeskevés magyarázat, hogy "mert sok férfi barátom van", aztán ha valaki több infóra kíváncsi ráförmedsz és beszólogatsz.

Ha tényleg csak barátság a cél, mit szeretnél kihozni belőle? Szerinted mitől lenne jó egy barátság közted és egy nő között?

2023. ápr. 29. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!