Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Budapesti nőnek van kedve...

Budapesti nőnek van kedve ismerkedni, barátkozni velem?

Figyelt kérdés

Olyan emberekkel barátkoznék szívesen, akik nem csak az interneten tudnak élni, és nyitottak arra hogy beszélgessünk telefonon is pár levélforduló után.



Kérdésem a barátkozás kategóriában van, így az életkor nem lényeges számomra (harmincas vagyok egyébként). Kérlek legyél legalább átlag mértékben intelligens (IQ és EQ egyaránt), valamint rendesen őszinte.


Minden jószándékú privát üzenetet megköszönök


2023. ápr. 28. 12:28
1 2
 1/13 anonim válasza:
A nemed lényeges. Lehet, hogy neked nem, de másnak igen.
2023. ápr. 28. 13:25
 2/13 anonim válasza:
1-essel nagyon egyet értek. Tök jó, hogy leírtad az elvárásaidat, de magadról semmit.
2023. ápr. 28. 13:52
 3/13 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok, amúgy az életkorra írtam, hogy mindegy.
2023. ápr. 28. 15:13
 4/13 anonim válasza:
és miért pont nőt keresel?
2023. ápr. 28. 15:16
 5/13 A kérdező kommentje:
#4, férfi barátaim+haverjaim már vannak elegen.
2023. ápr. 28. 16:34
 6/13 anonim válasza:
Valamiért itt mindenki ezzel érvel.. mit gondolsz miért lenne jobb egy női barát?
2023. ápr. 28. 16:40
 7/13 A kérdező kommentje:

Jobb? Mihez képest? Ilyesmit ki mondott, és mikor?


Szerintem mi nem egymást keressük, bocsi. Kérlek többet ne írj

2023. ápr. 28. 17:03
 8/13 anonim válasza:

Ennyi az érvelés?

Nem arról van szó, hogy valójában társkeresés a célod?

2023. ápr. 28. 21:21
 9/13 A kérdező kommentje:

Az ilyen érvelgetésnek semmi értelme, mint ahogy az eddigi megnyilvánulásaid is teljesen feleslegesek.


Szerintem egyértelműen írtam ki a kérdést. Talán inkább te akarsz társkeresőzni. Sorry, nem keresek társat. Nem érdemes szuggesszióval próbálkoznod (amúgy is hetero vagyok)


Mivel nem tudsz írott szöveget értelmezni, nem egymást keressük (IQ). Ha szándékosan trollkodsz, akkor sem egymást keressük (EQ).

Jó hír: IQ-val ellentétben az érzelmi intelligencia fejleszthető


El lehet tolni a biciklit

2023. ápr. 29. 10:13
 10/13 anonim válasza:
Higgadj le, én egy másik válaszoló voltam, nem az akivel eddig beszélgettél. Tényleg érdekelt és ezért szerettem volna tudni, de látom elgurult a gyógyszer szóval inkább hagyjuk is.
2023. ápr. 29. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!