Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Székesfehérváron van-e valaki,...

Székesfehérváron van-e valaki, akivel lehet barátkozni?

Figyelt kérdés

Van kemény 2 fő, akivel úgymond barátkozok. Egyikőjük túl messze lakik tőlem, ezért keveset látom, havi 4-8 napot. A másik mindig túl fáradt munka miatt, szóval munkába és/vagy hazafelé menet tudok vele beszélgetni (esetleg, ha jó idő lesz, akkor lehet több energiája lesz, például elmenni mekizni).


Számomra kicsit túl kevés ez az idő, amit másokkal tudok tölteni, szóval kéne még +1-2 barát. :D


Amik nagy vonalakban lekötnek: anime, olvasás, Star Wars, sorozatnézés, mászkálás/séta/túrázás. :3


28/F



2023. jan. 23. 15:49
 1/4 anonim válasza:

Nekem írhatsz, van 1-2 közös pont.


29/F

2023. jan. 23. 16:15
 2/4 anonim válasza:
Majdnem írtam, mert a székesfehérvári vasútvonal mellett élek és nem lenne gond néha kimozdulni, de havi 4-8 alkalomnál én se tudnék többet.
2023. jan. 23. 16:22
 3/4 A kérdező kommentje:

#1: Írtam.


#2: Melyik településen laksz?

2023. jan. 25. 14:04
 4/4 anonim válasza:
Szia 23 éves vagyok szívesen barátkoznék
2023. júl. 19. 01:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!