Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van kedvetek barátkozni,...

Van kedvetek barátkozni, Pesti gimisek, egyetemisták? 21/F

Figyelt kérdés

Fiúk és lányok is írhatnak.

Szabadidőmben rajzolok, festek, sportolok, szeretek új dolgokat kipróbálni.


Írjon privátot aki szeretne barátkozni;)

Nem vagyok bunkó, próbálok pozitív lenni és nem szokásom másokat kihasználni. Igaz nem vagyok az erkölcsösség példaképe(fogyasztok alkoholt és hasonlók), de ha valamit el szeretnék érni, akkor azt saját erőmből teszem és nem másokat lehúzva. Ha valaki meghív egy sörre kellemetlenül érzem magam, nehogy azt higgye, hogy kihasználom.

Katolikus családban élek, járok templomba vasárnaponként, amit gyakran kihagyok, mert a hívek között sok a hipokrata, köztük egyik régi sulis tanárom is, aki mindenkinek jópofozik, közben olyan dolgokat tesz, amit nem csak hogy egy keresztény, de egyetlen jóérzésű ember sem tenne meg.

Ki akarok törni ebből a közegből, ezért keresek hasonló gondolkodású embereket.



2022. nov. 20. 18:04
 1/4 anonim válasza:

Amit a tanárodról írtál,mintha csak egy régebbi kartársamról írták volna :)

Megdöbbentem rajta anno.


Egy volt bpesti tanár:)

2022. nov. 20. 18:09
 2/4 anonim válasza:

Nekem írhatsz, 2 évvel vagyok fiatalabb nálad.

L

2022. nov. 20. 22:45
 3/4 anonim válasza:
írj:)
2022. nov. 22. 22:52
 4/4 anonim válasza:
Pest megyei gimis vagyok 😅✌️
2022. nov. 27. 14:21

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!