Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Miért hisztek a barátságban...

Miért hisztek a barátságban mikor nincsen??

Figyelt kérdés

28 éves srác vagyok, soha nem vtak barátaim, de ellenben haragosaim, rossz akaróim annál inkább. Többször alám tettek az életben, kirúgattak, stb.


Miért hisznek egyesek a barátkozásban, barátságokban?


2022. nov. 20. 11:48
1 2 3
 11/21 anonim válasza:

Én is sok emberben csalódtam

Barátaim nincsenek de olyan van aki meghallgatna a bajban..

Épp elég egyenlőre!

De ettől nem általánositok!

2022. nov. 20. 13:18
 12/21 anonim válasza:

Az ember még a testvéreiben is csalódik nem, hogy a barátokban.Régebben sokkal jobb volt, az emberek jobban összetartottak.

Most meg mindenki elárulja egymást,sõt az "igazinak tartott barátnõk is ki beszélik egymást a hátuk mõgõtt.

En egy olyan barátnõre vágyom,akivel megbeszélhetem a problémáimat és viszont õ is elmondhat nekem mindent és kõztünk marad.

2022. nov. 20. 13:38
 13/21 Noren1989 válasza:

Én pl azt tapasztaltam, h létezik.

Ezért hiszek benne.

2022. nov. 20. 13:44
 14/21 anonim válasza:

Ha NEKED nem jön össze a barátság, akkor a hiba BENNED VAN!

Rengeteg embernek VAN barátja, azaz nem az a gond, hogy nem létezik barátság, hanem az, hogy TE nem vagy alkamas rá!

2022. nov. 20. 14:01
 15/21 anonim válasza:
Több olyan barátom is van, aki 10+ éve a barátom és maximálisan működik a dolog, ezért.
2022. nov. 20. 14:36
 16/21 anonim válasza:
Attól hogy neked nincsenek barátaid még másnak vannak.
2022. nov. 20. 14:41
 17/21 anonim válasza:
Vannak barátaim, de csak mert szerencsém volt.
2022. nov. 20. 14:55
 18/21 anonim válasza:

Mert szerencsétlen vagy, és valószínűleg összeférhetetlen személyiség.

Másnak vannak barátai, köszönjük szépen.

2022. nov. 20. 15:37
 19/21 anonim válasza:

Az, hogy neked nincsenek barátaid egy sajnálatos dolog és érdemes magadba nézni, hogy miért alakult így, de végsősoron ez egy egyéni probléma, ugyanis a barátság egy valódi dolog.

Több nagyon jó barátom van, néhányukkal már közel húsz éve vagyunk barátok, és kölcsönösen sok mindenben segítettük át egymást; egy szoros barátság akár ugyanolyan erővel is bírhat, mint egy rokoni vagy szerelmi kapcsolat (de nyilván nem ugyanolyan).

26/N

2022. nov. 20. 17:50
 20/21 xxxcsillag válasza:
Nyilván van valami hobbid.pld.természetjárás.Vagy sport s. t. b. Ilyen közösségekben fogsz találni barátokat, mert van közös érdeklődés, hobbi.Csak el kell menni és beiratkozni ilyen helyre.Ne a NET-en keress barátokat, ott minimális az esély
2022. nov. 23. 12:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!