Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ezt a viselkedést tud.játok...

Ezt a viselkedést tud.játok értelmezni?

Figyelt kérdés
Egy ideje beszélünk. Gyakran tesz megjegyzéseket, hogy mennyire szeret, hogy én vagyok a remény az életében, és velem akar élni. (Elvileg barátok vagyunk csak, én L ő F) ugyanakkor magától meg nem ír. Mindig nekem kell ráírnom, ha én nem keresem, egész nap nem ír. Nem tudom ezt hová tenni. Régebben írt ő is, de akkor meg nem mondta, hogy ennyire kedvel. Ha nem akar velem beszélni, miért mondja, hogy szeret. Ha kedvel, akkor meg miért nem ír. Nem tudom azt sem, hogy zavarja-e, hogy én írok, hogy várja, hogy írjak, vagy inkább azt akarja, hogy pár napig hagyjam békén. Nem tudom értelmezni a viselkedését egyszerűen. Ti mit gondoltok?

2022. nov. 20. 11:00
 1/7 anonim válasza:
Kérdezz rá, hogy akkor most mit akar, mert szeretnél tisztán látni az ügyben. Ha mellébeszél, akkor lépj le, ne keresd, aztán majd remélhetőleg gondolkodik egy kicsit, és őszintén fog válaszolni. Lehet, hogy csak játszmázik, de az is lehet, hogy bizonytalan, és megpróbálja kiugrasztani a nyulat a bokorból. Te szoktál neki visszajelzéseket adni? Hogyan gondolsz rá, mit szeretnél tőle? Lehet, hogy fél konkrétan kezdeményezni, mert nem akarja elrontani.
2022. nov. 20. 11:10
 2/7 A kérdező kommentje:

Mihez fél kezdeményezni? Hogy írjon? Mit lehet azon elrontani?


Nem akarok rákérdezni nála, nem hiszem, hogy jól esne neki. Azzal szerintem elrontamán. :/

2022. nov. 20. 11:22
 3/7 anonim válasza:
Lehet, hogy tényleg többet érez irántad, de attól tart, hogy te csak barátként gondolsz rá, ezért húzódik vissza, mert nem tudja, hogy mi legyen. De mondom, egyszerűen az is lehet, hogy csak játszmázik, és azt akarja elérni, hogy rajta gondolkodj. Viszont ha egyikőtök sem kezdi el a nyílt beszédet, akkor életetek végéig is kerülgethetitek egymást.
2022. nov. 20. 12:15
 4/7 anonim válasza:
Én biztos nem írogatnék neki, önmagamat megalázva, ilyen egyenlőtlen felállásban. Ha akar valamit, majd keres. Egy normális kapcsolat kölcsönös. Mondani bármit lehet, a lényeg az, hogy mit csinál.
2022. nov. 20. 12:28
 5/7 A kérdező kommentje:

#3 de mindig mondja, hogy barátok vagyunk. Mintha direkt ki hangsúlyozná. Jó éjt, barátom. Szeretlek, barátom. Miért írja oda, hogy barátom, ha szerelmes?


#4 de ha írok, akkor meg válaszol. És nem koptat le.

2022. nov. 20. 13:26
 6/7 anonim válasza:
Akkor is elvárható, hogy ő is írjon néha. Aki szeret, az keres. Ezzel a barátomozással (normális ember nem beszél így) szerintem gúnyolódik.
2022. nov. 20. 14:23
 7/7 anonim válasza:
Hát azért nem kellene naponta írogatni! KÉt-három naponta untig elég lenne. De még nem is láttátok egymást? Akkor meg miért mondja, hogy szeret? Előbb találkozzatok.Te pedig inkább várd meg, hogy a fiú írjon. Ha nem ír, akkor annyi.
2022. nov. 21. 10:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!