Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Olyan nőkkel szeretnék beszélg...

Olyan nőkkel szeretnék beszélgetni, akik érzékenyek, depresszív alkatok. Van itt ilyen?

Figyelt kérdés
Lennének konkrét kérdéseim az ilyen emberekhez, hogy jobban megismerjem őket. Illetve, az illetőt magát is, hiszen minden ember egy egyéniség. Köszönöm előre is azoknak, akik erre lehetőséget biztosítanak.
2022. nov. 17. 08:26
 1/9 anonim válasza:
Én mondjuk hajlamos vagyok ezekre. Volt egy fő kiváltó ok, de édesapám kezeletlen depressziós volt. Viszont a terápián sokmindent tanultam már. Mire vagy kíváncsi?
2022. nov. 17. 09:12
 2/9 anonim válasza:
Ha tudok, segítek szívesen.
2022. nov. 17. 10:00
 3/9 anonim válasza:
Csak egy kérdés tőlem is. Miért pont nők? Mi férfiak nem lehetünk depressziósak?
2022. nov. 17. 13:20
 4/9 A kérdező kommentje:

Az #1-3 kommentet ugyanaz a személy írta? Akkor írok privátban.


#3-ra: Azért, mert egy különös lány ihlette a kérdést.

2022. nov. 17. 13:25
 5/9 anonim válasza:
Írj csak nyugodtan. Elég szomorú természetem van.
2022. nov. 17. 13:33
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben, hamarosan írok.
2022. nov. 17. 13:54
 7/9 anonim válasza:

Én hajlamos lennék a negativitásra, de folyamatosan dolgozom azon, hogy ne ilyen kedélyállapot határozzon meg hosszabb távon.


Ezen kívül az életkor előrehaladtával elégséges ÉLETBÖLCSESSÉG(!) is képződik - akkor pedig már nincs helye az ilyen természetű érzéseknek.

2022. nov. 17. 20:39
 8/9 anonim válasza:
Milyen életbölcsesség? Párat felsorolnál?
2022. nov. 18. 05:57
 9/9 anonim válasza:

Jó kérdés 8-as válaszoló! :)


Pl. az ember az ismeretségek HATÁRAIT(!) Ő maga húzza meg az érdeklődők irányába. Sokféle dologra vonatkozhat a hétköznapi életet tekintve.


Életmódbeli szokások, elvárások, vágyak, igények, jövőkép összehangolás és hasonlók. Hol éljünk, hogyan éljünk, mennyi anyagi tartalékunk legyen, hogyan lásson minket a külvilág, stb.


(Gondolok itt arra, hogy mélyebb barátságok kialakulása esetén általában a nők határozzák meg azt a tempót, amivel a férfi közeledhet a testi kontaktus felé.)


Inkább az érettebb korosztályra jellemző az átgondoltabb viselkedésmód - tegyük fel. Persze nem minden esetben.


Minimum 30-as, de inkább 40-es és 50-es korosztály. Idősebbekkel még nem foglalkoztam. A 60-asok távol vannak még korhatárban tőlem.

2022. nov. 18. 06:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!