Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lány barátokat keresek (vagy...

Lány barátokat keresek (vagy baráti társaságot, nem gond ha fiúk is vannak benne)? 22N

Figyelt kérdés

Sziasztok. A III. Kerületben lakok egy ideje és nem nagyon vannak barátaim itt. Dolgozom és bár a munkatársaimmal jól kijövök, a munkán kívül nem foglalkozunk egymással (a környékről amúgy sem járnak be sokan)

Egyetlen barátom a párom akivel együtt élek.


Rólam azt kell tudni hogy nem vagyok bulizós, bár a könnyed italozást nem vetem meg, de a hangos zene és a tánc nem az én világom, ahogy a részegre ivás sem. Társasozni szeretek inkább, vagy kirándulni, animézni, számítógépezni (túlélő, mmorpg, kalandjátékok).

Ha valakinek felkeltettem az érdeklődését az írjon nyugodtan :)

A korosztály mind1 nekem, én 22 éves vagyok, a környéken sem muszáj laknod, gamer társnak is örülök ha van közös érdeklődés.


2022. okt. 16. 09:43
 1/7 anonim válasza:

Nah, végre valaki hasonló érdeklődési körrel de messze vagy xd

Én Szegedi vagyok, de ha van valami közös játék akkor esetleg gamelhetünk

2022. okt. 16. 09:55
 2/7 anonim válasza:
Húszas éveink közepét-végét taposó baráti társaságunkkal tehetsz egy próbát, ha szeretnél 😀
2022. okt. 16. 10:48
 3/7 anonim válasza:
írj
2022. okt. 16. 14:18
 4/7 anonim válasza:
Ha még aktuális, akkor szívesen beszélgetek veled. :D Az anime kivételével mind igaz rám is.
2022. okt. 16. 16:21
 5/7 anonim válasza:
Eljárni pl. mozogni, sportolni, szeretsz?
2022. okt. 17. 23:12
 6/7 A kérdező kommentje:
Annyira nem élvezem a sportot. A melóban mozgok éppen eleget, fogyok is elég intenzíven. Ennél több időt nem biztos hogy sportra pazarolnék. Max úszni mennék időnként szívesen, de az drága télen.
2022. okt. 17. 23:55
 7/7 anonim válasza:
Írhatsz nekem is ha gondolod, játszani az utóbbi időben nem annyira szoktam, mert kissé öregecske a gépem:D de én is szeretek kirándulni és társasozni. 24 vagyok amúgy.
2022. nov. 17. 21:53

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!