Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Huszonéves lányok valakinek...

Huszonéves lányok valakinek van kedve barátkozni?

Figyelt kérdés

Budapesti vagy környéki barátnő(ke)t, esetleg baráto(ka)t keresek. Barátságot keresek, nem párkapcsolatot, előre mondom, ha ismerkedés, nemi kapcsolat reményében írsz, nem szeretnék majd veled beszélni.

Bizonyos idejű beszélgetés után élőben is szívesen összefutnék az új barátaimmal, elmennék velük valamerre, nem csak online chatpartnert keresek.

Rólam röviden: most diplomázom alapképzésen (mérnök leszek), van egy kutyusom és rengeteg minden érdekel a sporttól kezdve a természettudományokig és a művészetig. Közepesen bulizós vagyok, nem járok el minden este bulizni és nem is szoktam rendesen berúgni, de azért ha elmegyek, lecsúszik valamennyi.



2022. okt. 11. 07:59
 1/5 anonim válasza:
Mennyi?
2022. okt. 11. 12:03
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi mennyi?
2022. okt. 11. 16:45
 3/5 anonim válasza:
Mennyi csúszik le?
2022. okt. 11. 17:58
 4/5 A kérdező kommentje:
1-2-3 sör és 1-2 rövid, ez függ az estétől és a társaságtól is. Ha beszélgetni megyek, akkor mondjuk egy sör, ha ereszdelahajam van, akkor akár 3 is.
2022. okt. 11. 21:13
 5/5 anonim válasza:
Nekem van, 24N.
2022. okt. 21. 22:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!