Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Csao! debreceni lanyok, lenne...

Csao! debreceni lanyok, lenne kedvetek baratkozni? 17/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 eves debreceni lany vagyok, es nincsenek barataim. nem vagyok streber, de szeretek tanulni, vannak celjaim, teszek ertuk. egyszeru, szegenyebb csaladbol szarmazok, hatalmas szenvedelyem a tanc, es az idegen nyelvek. debreceni LANYOKAT(fiukat NEM!, aki ezt nem fogja fel, tiltom!) keresek. sajnos soha nem voltak bulijaim, tipikus kamaszos bakloveseim, nincsen a baratomon kivul senkim, es orulnek, ha lenne minimum egy baratnom.

nem vagyok sem anyagias, nem itelkezek, hozzam barmivel lehet fordulni, megerto vagyok, velemenyem szerint humoros, es oszinte.

szeretnek emlekeket, es esetleg valakit, akivel egyutt okorkodhetunk <3.

nekem az sem baj, ha dohanyzol, ha iszol, de ne drogozz! elfogado es megerto vagyok, es a fenti dolgok egyikebe sincs beleszolasom, de kotelessegem ha mar ismerkedunk, leginkabb a drogoktol tavol tartani, ugyanis mindenki tul fiatal ahhoz hogy ilyesmi miatt temessek! engem a nagy baromsagokba nem lehet belevinni, ne is probalkozzon senki(pl boltrablas meg ilyen marhasagok), de turazasban, turizasban, shoppingban, lelkizesben, bulizasban, trecselesben benne vagyok :DD

zene teren mindenevo vagyok, szivesen meghallgatom a kedvenceidet, de ez barmi lehet film, sorozat, akarmi, elottem nincs mit szegyellni ^^. szoval remelem eleg ertheto voltam es mindenkinek szep estet kivanok!!



2022. okt. 5. 20:44
1 2
 1/12 anonim válasza:
leszbi vagy?
2022. okt. 5. 21:03
 2/12 anonim válasza:
Nem, mivel írja, hogy "A barátomon kívül nincs senkim."
2022. okt. 5. 21:04
 3/12 A kérdező kommentje:
nem! esetleg lehet felreertheto volt a kerdesem/kiirasom! NEM vagyok leszbikus! heteroszexualis vagyok, es van baratom(ezert irtam ki, hogy szigoruan csak lanyokkal beszelek, eszem agaban sem all mas ferfival, fiuval ismerkedni!)
2022. okt. 5. 21:06
 4/12 anonim válasza:
fiúkkal vajon miért nem akar barátkozni? ez eléggé diszkriminatív, jó hogy nem azt írja hogy csak keresztény fehér heteró LÁNYOKKAL barátkozik
2022. okt. 5. 21:07
 5/12 A kérdező kommentje:
😊😊azert nem akarok fiukkal baratkozni, mert van baratom. nem tudom ezen mit nem lehet megerteni.
2022. okt. 5. 21:09
 6/12 anonim válasza:

Ha mégis érdekel bolt rablás akkor írj.

16/L xDDD

2022. okt. 5. 21:22
 7/12 anonim válasza:
4-es: mindenki azzal barátkozik akivel akar, nem kell durcizni, ha te nem esel bele az o kategoriajaba.
2022. okt. 5. 21:24
 8/12 anonim válasza:
Mikor egy 17 éves lányban több a lelkiismeret mint sok felnőttben, ha van barátja akkor nem keresi más srácok társaságát, nem kockáztatva a kétes helyzeteket.
2022. okt. 5. 21:50
 9/12 anonim válasza:

Nekem is hatalmas szenvedélyem a tánc, versenyszerűen űzöm. Emellett van még pár közös tulajdonságunk. Ha gondolod, írj. :)

16/L

2022. okt. 5. 22:23
 10/12 anonim válasza:
Én szívesen barátkozom veled,Debrecen mellett élek,nekem sincsenek barátaim,néha tényleg jó lenne elmenni kikapcsolódni de nincs kivel.:(
2022. okt. 5. 23:29
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!