Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Ismerkedni valaki?? Mit...

Ismerkedni valaki?? Mit csináltok? 25/L

Figyelt kérdés
2022. okt. 1. 21:13
1 2
 11/18 anonim válasza:

Te mit csinálsz kérdező?

Ilyenkor már alvásra hangolódok, fárasztó hét után...

2022. okt. 1. 22:34
 12/18 anonim válasza:

Elképzelem ahogy negyven pluszosan anyuka pincéjéből írogatják az ilyen rosszindulatú, ostoba válaszokat.:D

Elég szánalmas, hogy valakinek ennyiben ki is merül az örömforrása.

2022. okt. 1. 22:43
 13/18 anonim válasza:
Vedelek, mint minden este szokás szerint, ugyanis alkoholista vagyok 30 évesen. Fáj a fogam is, alkoholra vettem be fájdalomcsillapítót, így mar talán drogos is vagyok.Szar dolog a fogfájás nagyon, szóval inkább így, mintsem hogy végig szenvedjem az éjszakát.
2022. okt. 1. 22:48
 14/18 anonim válasza:

Attól függ mi a cél, lazább, de tartósabb kapcsolat oké.

Most épp gyakorizok, lehet lassan ledőlök, ha nincs jobb elfoglaltság, lefárasztott a mai nap.


29F

2022. okt. 1. 22:52
 15/18 anonim válasza:
Tudnám még folytatni, de minek?! Közben azon gondolkodom milyen könnyű anonimként egy platformon elmondani magamról bármit, amit a való életben nem mernék beismerni senkinek, és nem is sejtik az emberek mit érzek valójában...
2022. okt. 1. 22:55
 16/18 anonim válasza:
De legalább mindenkit összeköt hogy titkon abban reménykednek hogy rájuk ír a kérdező csajszi :D
2022. okt. 1. 22:58
 17/18 anonim válasza:
Én veled egykorú, ténylegesen csaj vagyok 😅 szívesen barátkozom bárkivel, mert mostanában eléggé egymagam maradtam. Kedves kérdező te hol-milyen városban élsz?
2022. okt. 2. 04:13
 18/18 anonim válasza:
Nem értem, minek írtok ki kérdést, ha csak egy egymondatos levél megírására futja tőletek, azután eltűntök.
2022. okt. 3. 08:44
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!