Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki barátkozni Miskolc...

Valaki barátkozni Miskolc környékén?

Figyelt kérdés

Szeretnék barátokat találni, akikkel lehet beszélgetni, és idővel közös programokat szervezni.

Magamról: 22 éves vagyok, és lány. Szeretek kirándulni, múzeumokat nézni, úszni, és küzdősportolok. Jelenleg autószerelőnek tanulok, és mellette dolgozom. Jövőre készülök elkezdeni az egyetemet.

Sok mindenről lehet velem beszélgetni, sok téma érdekel.

Amit szeretnék: Normális beszélgetőtàrsat, aki nem csak magáról tud beszélni, hanem néha vissza is kérdez, és nem csak én kérdezek állandóan, mint egy kihallgatàson. És lehetőleg környékbeli legyél, mert az elsődleges szempont tényleg az lenne, hogy idővel menjünk ide-oda, ha vevő vagy rá te is.

Nem társat keresek, hanem barátokat.

Beszólások nem érdekelnek, ha csak azt tudsz írni kérlek tekerj arrébb! Ha nem szeretnél barátkozni azt sem kell ide írni. Köszönöm!


2022. szept. 18. 18:28
1 2
 11/15 anonim válasza:
Vajk férfi név.
2022. szept. 21. 19:26
 12/15 A kérdező kommentje:

Hogy hívják István király szellemét?

-Vajkrém

:0

Mellékesen családnév is lehet, de gondolom te írtad az egyik "Ad a fészed" üzit, és most ezért húzod az orrod, hogy nem kaptàl választ. Milyen szomorú. :o

Úgy, hogy beszéltünk két mondatot nem is fogok adni más elérhetőséget.

Kb két embernek adtam eddig, de azok tudnak beszélgetni, és értelmesnek tűnnek, és nem idióta szöveggel kezdtek.

2022. szept. 21. 19:34
 13/15 anonim válasza:
Nem én a haverja vagyok. Én nem kértem elérhetőséget és nem is fogok.
2022. szept. 21. 19:36
 14/15 anonim válasza:
Barátkozni akar, de nem fog válaszolni :D Te is okos vagy
2022. szept. 21. 22:45
 15/15 anonim válasza:

Miskolcon senki se akar barátkozni, tapasztalatból tudom. Oda jártam gimibe is, egyetemre is, most is heti szinten megfordulok arra, mégsincs onnét egy barátom se.

26F

2022. szept. 22. 00:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!