Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Valaki barátkozni Miskolc...

Valaki barátkozni Miskolc környékén?

Figyelt kérdés

Szeretnék barátokat találni, akikkel lehet beszélgetni, és idővel közös programokat szervezni.

Magamról: 22 éves vagyok, és lány. Szeretek kirándulni, múzeumokat nézni, úszni, és küzdősportolok. Jelenleg autószerelőnek tanulok, és mellette dolgozom. Jövőre készülök elkezdeni az egyetemet.

Sok mindenről lehet velem beszélgetni, sok téma érdekel.

Amit szeretnék: Normális beszélgetőtàrsat, aki nem csak magáról tud beszélni, hanem néha vissza is kérdez, és nem csak én kérdezek állandóan, mint egy kihallgatàson. És lehetőleg környékbeli legyél, mert az elsődleges szempont tényleg az lenne, hogy idővel menjünk ide-oda, ha vevő vagy rá te is.

Nem társat keresek, hanem barátokat.

Beszólások nem érdekelnek, ha csak azt tudsz írni kérlek tekerj arrébb! Ha nem szeretnél barátkozni azt sem kell ide írni. Köszönöm!


2022. szept. 18. 18:28
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
És kérlek nagyjából korombeli legyél! Tudom, nem kell feltételezni egyből a rosszat, ha egy negyven év körüli ír rá egy fiatalra, de akkor sem hiszem, hogy 20-25 év korkülönbséggel ugyanazok a témák érdekelnének minket.
2022. szept. 18. 18:32
 2/15 anonim válasza:
Már megint ez a kamu. Ne írjatok.
2022. szept. 18. 18:37
 3/15 A kérdező kommentje:

Tudtam, hogy lesz egy rosszindulatú komment. :)

Ez az első kérdésem ebben a témában, és nem tudom honnan tudod, hogy kamu vagyok, de örülök neki. Ha elkezd velem valami beszélgetni, szívesen át is megyek vele akár Messengerre is, és láthatja majd, hogy nem vagyok kamu. A későbbi találkozón meg úgyis kiderül pláne, hogy mennyire vagyok kamu, de mindegy.

2022. szept. 18. 18:39
 4/15 anonim válasza:
A múzeumlátogatások számomra is izgik (simán el tudok bambulni órák hosszat bárhol), meg idegen városokat is jó felfedezni, a természetet is szeretem (bár nem mindenkiét), nyitott vagyok az értelmes kommunikációra, de jóval idősebb vagyok nálad, így kiestem. Viszont ha én a világon vagyok, akkor biztosan akadnak más elvetemültek is, még ha nem is feltétlenül sokan, úgyhogy sok sikert.
2022. szept. 18. 18:47
 5/15 anonim válasza:
Nekem szimpatikus lennél amúgy de nem vagyok környékbeli, most meg amúgy is külföldön vagyok.
2022. szept. 18. 18:49
 6/15 A kérdező kommentje:

4, örülök hogy van hozzám hasonló ember! Köszönöm!

5, Köszi! Sok sikert külföldön! :)

2022. szept. 18. 18:52
 7/15 anonim válasza:
Hat en Miskolci vagyok, a korosztaly is stimmel, nincsenek is barataim, de most nem igazan van kedvem ismerkedni. Mindenesetre szimpatikus a bemutatkozasod, szoval biztos fogsz talalni vkit. :) 22/F
2022. szept. 18. 22:54
 8/15 Budai jozsef válasza:
Én szivesen ismerkednék lenne közös téma.
2022. szept. 20. 20:09
 9/15 anonim válasza:
Ez férfi...
2022. szept. 21. 18:38
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem "ez", hanem maximum "ő". Mellesleg magadról beszéljél tárgyként, ha magad annak tartod, de engem ne tarts annak, mert nem ismersz.

Másrészt meg nem vagyok férfi, esetleg ha bunkó voltál, és nem írtam vissza, akkor maximum magadra vess. Aki normális, annak mindenkinek visszaírtam eddig szintén normálisan, sőt már valakivel Messengeren beszélünk. Nahàt. Ilyen is van.

Lehet első üzenetben nem ezzel kell indítani, hogy "Hany fijuval voltal eddig". Meg "Ad a fészed", mert ezekre nem fogok írni semmit. Kulturált beszélgetésre vàgyom, nem pedig idióta, kanos 15 évesekre.

2022. szept. 21. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!