Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Olyan ember találhat barátokat...

Olyan ember találhat barátokat és barátnőt akinek nem élnek a szülei?

Figyelt kérdés

28 éves srác vagyok, Anyám 1 hónapja, Apám 5 éve halt meg...


Nagyon úgy érzem, hogy nem akar senki sem ismerkedni velem :(


2022. szept. 17. 20:34
 1/10 anonim válasza:

Részvétem.

Miért is ne találhatna, minden embernek meg van rá az esélye, van akinek könnyen megy és van akinek nehezebben.

2022. szept. 17. 20:41
 2/10 anonim válasza:
Nem is értem a kérdést, semmi összefüggés a két dolog között.
2022. szept. 17. 20:46
 3/10 anonim válasza:

Persze hogy lehet de nem ettől függ.

Valakinek mind a két szülője és és soha az életébe nem volt lánnyal 40 évesen.

2022. szept. 17. 20:56
 4/10 anonim válasza:
Nincs összefüggés.
2022. szept. 17. 21:06
 5/10 anonim válasza:
Hidd el nem emiatt nem akarnak veled ismerkedni... valószínűleg a személyiségeddel van baj vagy a kinézeteddel vagy mert igénytelen vagy.. ezekre tudok tippelni így látatlanba
2022. szept. 17. 21:50
 6/10 anonim válasza:
Persze hogy lehet....a kettő között nincs összefüggés
2022. szept. 17. 22:22
 7/10 anonim válasza:
1 hónappal egy szülő halála után kevés embernek ez a legnagyobb problémája szerintem. Egyébként meg nincs összefüggés, max. pozitív értelemben. sok nő örül annak, hogy nincs anyósjelölt, aki megkeserítheti az életét.
2022. szept. 17. 23:24
 8/10 anonim válasza:
És te milyen emberekkel szeretnél ismerkedni?
2022. szept. 17. 23:45
 9/10 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Gyászfeldolgozásban szívesen segítek! Budapesten élsz? Pest Megyében?


Az én édesanyám 3 éve halt meg. Nem volt annyira idős, 65 évet élt mindössze.


Ha távolabb laksz, mint Budapest vagy Pest Megye körzete, akkor nehezen tudnánk személyesen mostanában találkozni!


Akár privátban is megkereshetsz, vagy telefonon - ha nincsenek rokonaid egyáltalán már a szülők elhalálozásával... hívő vagy? Ateista?


(Mert ez is befolyásolja a gyász MINŐSÉGI(!) értelemben vett lezajlását. Eddigi tapasztalataim szerint.) Ez a két utóbbi kérdésem eléggé mérvadó.

2022. szept. 18. 07:01
 10/10 anonim válasza:

Javítás: ez a két utóbbi kérdésemre adott válaszod erősen be fogja folyásolni a lelkedben zajló gyászfolyamat kimenetelét, arra készülj!


9-es válaszoló voltam.

2022. szept. 18. 07:02

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!