Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Iskola elvégzése után új...

Iskola elvégzése után új barátok találása?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy már dolgozol és Székesfehérváron élsz. Nem állsz valami jól az anyagiakkal, erősen limitált az összeg amit szórakozásra, sportolásra, utazásra stb költhetsz. Kevés a kommunikáció a munkatársakkal, ritkán találkozol velük. Férfi vagy, 20-24 év közötti a korosztályod.


Aki ebbe a korosztályba tartozik és van olyan jó fej, megosztaná a tapasztalatait, esetleg tudna tanácsot adni? Nagyon köszi!



2022. szept. 5. 15:11
1 2
 11/11 anonim válasza:
Én szívesen barátkoznék veled szintén fiú vagyok 24 éves közel lakók Székesfehérvárhoz nekem már nincsenek barátaim de ha adhatok tippet akkor néz valami Székesfehérvári csoportot amin szívesen résztvennél :)
2023. aug. 28. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!