Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Iskola elvégzése után új...

Iskola elvégzése után új barátok találása?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy már dolgozol és Székesfehérváron élsz. Nem állsz valami jól az anyagiakkal, erősen limitált az összeg amit szórakozásra, sportolásra, utazásra stb költhetsz. Kevés a kommunikáció a munkatársakkal, ritkán találkozol velük. Férfi vagy, 20-24 év közötti a korosztályod.


Aki ebbe a korosztályba tartozik és van olyan jó fej, megosztaná a tapasztalatait, esetleg tudna tanácsot adni? Nagyon köszi!



2022. szept. 5. 15:11
1 2
 1/11 anonim válasza:
Miért kell megszakítani a kapcsolatot a régiekkel? Sose értettem...
2022. szept. 5. 15:37
 2/11 anonim válasza:

Egyes:

Nem mindenkinek adatik meg a jó barátok megtalálása, mint nekem se. Van,hogy ritka rossz osztályközösséget fogsz ki, akikkel nem tudsz mit kezdeni és csak "felnőtt" korban tudsz nekiállni felépíteni ami nem volt/elkopott

2022. szept. 5. 17:47
 3/11 anonim válasza:
2-es, nyilván... De akinek volt, azok is eldobják ilyenkor.
2022. szept. 5. 18:20
 4/11 anonim válasza:
3-as ne általánosíts, én se dobtam el.
2022. szept. 5. 20:20
 5/11 A kérdező kommentje:
#1-es: Hol utaltam rá arra, hogy rajtam múlt-e vagy sem, hogy megszakadt velük a kapcsolat? Vagy talán könyörögjek, hogy csináljunk végre együtt valamit? Szerintem elég egyértelmű jel, ha valaki hónapokig vagy akár egy évig nem is keres magától és amúgy is mindig te voltál a kezdeményező fél már egy ideje...
2022. szept. 5. 22:50
 6/11 anonim válasza:
Szia, próbálj meg valamilyen számítógépes játékokon új barátokat szerezne, sok ilyen online játék van, fiatalok játsszák őket
2022. szept. 8. 02:40
 7/11 anonim válasza:
Erre szerintem nem fogsz választ kapni, én magam sem tudom a választ. Azt viszont megtapasztaltam, ha az ember elkerül a szülővárosából mert pl. tanulni mégy, majd később ha visszatér évek multán, a régi kapcsolatai mind megszakadnak. Onnantól meg az újabbak is. Az az igazság, az emberek is szétszélednek, változnak, ha lesz család akkor meg azért nincs idő... Talán sosem lehet új barátot szerezni többé, nekem sem sikerült, persze ha ugyanazt értjük a "barát" szó alatt.
2022. szept. 9. 22:34
 8/11 A kérdező kommentje:

6-os: Köszi a választ. Nem szoktam online játékokkal játszani, de lehet adok neki egy esélyt.


7-es: Köszi a választ. Hát én biztos nem fogok beletörődni ebbe, nem hiszem, hogy nem hajlandó egyetlen közelemben lévő, velem egykorú sem barátkozni. A családalapítás meg ilyenek max kifogásnak jók, nem mindenki akar gyereket és általában a párkapcsolatok sem tartanak örökké.

2022. szept. 9. 23:08
 9/11 anonim válasza:
Én már kezdek beletörődni... De kívánom, hogy legalább neked alakuljanak jól a dolgaid.
2022. szept. 9. 23:20
 10/11 anonim válasza:
6 vagyok, counter strike, valótlant, world of tanks stb, én ilyeneket szoktam tolni, sok fiatal jatsza ezeket
2022. szept. 10. 00:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!