Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szegeden barátkozni lenne...

-Dávid- kérdése:

Szegeden barátkozni lenne kedve valakinek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 22 éves egyetemista srác vagyok. Szegeden élek és szeretnék új embereket megismerni a környéken. Nem cigizem és alkoholt is csak alkalmakkor iszok. Bulikba nem nagyon szoktam járni. Nyitott személyiség vagyok, szeretek kipróbálni új dolgokat. Régen sokat úsztam, sportoltam. Egyetemi tanulmányaim alatt eddig még nem sikerült barátokat szereznem, akikkel el tudnék járni kikapcsolódni, beszélgetni, programokat csinálni. Ha Szegedi vagy és nyitott vagy egy ismeretlent megismerni, akkor írj nyugodtan :)

2022. aug. 31. 12:40
 1/1 anonim válasza:

Szia


Biztos vagyok benne, hogy idővel kialakul a baráti köröd ott is és akkor tök jó lesz. Én sajnos nem vagyok szegedi, kicsit messzebb élek és Szegedre valóban csak ritkán járok, ettől függetlenül szívesen beszélgetek veled időnként. 22f

2022. szept. 14. 00:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!