Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedve esetleg valakinek...

Lenne kedve esetleg valakinek barátkozni, beszélgetni egy kicsit? 20/F

Figyelt kérdés
Most mentem egyetemre és nem ismerek ott senkit. Az ismerkedés és beilleszkedés se ment eddig valami fényesen és híján vagyok az utóbbi időben a barátoknak. Lenne kedve esetleg valakinek barátkozni, beszélgetni? Pesten vagyok, tehát még akár egy kis sörözés is belefér a dologba valamikor. Lehetőleg hasonló korú emberek jelentkezését várnám.

2022. aug. 28. 22:11
1 2
 1/18 anonim válasza:
Veled?
2022. aug. 28. 22:35
 2/18 A kérdező kommentje:
Én írtam ki a kérdést, tehát persze, hogy velem. Ki mással?
2022. aug. 28. 22:39
 3/18 anonim válasza:
Brad Pitt-el szívesebben beszélgetnék, esetleg őt nem ismered?
2022. aug. 28. 22:41
 4/18 A kérdező kommentje:
Mondjuk vele én is szívesen beszélgetnek, de nem hiszem, hogy szóba állna velem. Szóval sajnos azt a szomorú hírt kell közölnöm veled, hogy nem ismerem őt.
2022. aug. 28. 22:43
 5/18 anonim válasza:

Kár.

Kocsis Máté-t esetleg ismered? Tudod hol lakik? Megdobálhatnánk tojással az autóját, ha ehhez volna kedved.

2022. aug. 28. 22:47
 6/18 anonim válasza:
Szoktál gamelni valamit esetleg?
2022. aug. 28. 22:51
 7/18 A kérdező kommentje:

#5


Tudom ki ő, de nem tudom merrefelé lakik. A leghíresebb magyar politikai személy, akivel találkoztam az Orbán Viktor. Egyszer összefutottam vele a Parlamentben.


#6


Aha. Szeretem a Paradox által gyártott játékok többségét, de szoktam játszani a Witcher 3-mal vagy például a BF1-el meg a BF5-el is néha. Szóval a hasonló játékokat is szeretem.

2022. aug. 28. 22:55
 8/18 anonim válasza:

Milyen szakon tanulsz egyébként?

Orbán könyvtárat építtetett magának, ahova könyveket gyűjt majd porosodni :'(.

2022. aug. 28. 22:58
 9/18 A kérdező kommentje:

Villamosmérnök.


Legalább gyűjt könyveket. Ez is egy pozitívum. Nem túl sok, de végülis pozitívum.

2022. aug. 28. 23:09
 10/18 anonim válasza:

Az egy komoly szakirány.

Beágyazott rendszerekkel szeretnél esetleg majd foglalkozni vagy mivel?

Mondj 3 olyan filmet, amit az utóbbi időben láttál és tetszett, ha minden oké, akkor sörözök veled az 1 óra múlva levő héten.

2022. aug. 28. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!