Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedve esetleg valakinek...

Lenne kedve esetleg valakinek barátkozni, beszélgetni egy kicsit? 20/F

Figyelt kérdés
Most mentem egyetemre és nem ismerek ott senkit. Az ismerkedés és beilleszkedés se ment eddig valami fényesen és híján vagyok az utóbbi időben a barátoknak. Lenne kedve esetleg valakinek barátkozni, beszélgetni? Pesten vagyok, tehát még akár egy kis sörözés is belefér a dologba valamikor. Lehetőleg hasonló korú emberek jelentkezését várnám.

2022. aug. 28. 22:11
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Hát, igazából még nem tudom pontosan. Még majdnem 2 év múlva kell specializációt választanom. Egyelőre úgy vagyok vele, hogy megnézem miből vagyok jó, melyik részét élvezem a legjobban a képzésnek és az alapján választok majd egy szimpatikus irányt.


Láttam például az V. Henriket, az nagyon bejött. A Star Wars: A Sithek bosszúját is megnéztem mostanában, azt is imádom. Mondjuk azt már láttam néhányszor. Meg a Levelek Ivo Dzsimáról-t is megnéztem és egyből az egyik kedvencem lett.


Na, kiálltam a próbát?

2022. aug. 28. 23:31
 12/18 anonim válasza:

Egyik filmet sem láttam, de mindenképp figyelemre méltó, hogy 3 teljesen különálló témából válogattál.

Én elég maradi vagyok, ami a Star Wars-t illeti, az új részekből még az előzeteseket sem néztem meg, olyan számomra mintha nem is léteznének, pedig nem vagyok öreg, 23 vagyok.


Persze nem tűnsz rossz embernek.


Miért nem megy a beilleszkedés amúgy, mit gondolsz? Belőled fakad ez? Van esetleg valami külső jegyed, ami miatt tartják a tisztes távolságot tőled? Vagy ilyen energiákat áramoltatsz? Ha utóbbi, akkor próbált már ellenne tenni?


Vezettél már pórázon kutyát? Ha sok kutyát vezetsz pórázon, akár agresszívabbakat is, akkor könnyen megtudod tanulni, hogy sugározz magadból olyan energiákat, hogy mások elfogadjanak. Egyébként nem vagyok 8 danos mester mindenféle lélektani izékkel. Mérnökinfo szakra járok, így némi átfedés még a szakmánkban is lenne.

2022. aug. 29. 00:30
 13/18 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincsen igazából. Megpróbálok nyílt lenni és barátságos, amennyire csak tudok. Mondjuk beszélgetések elindításában borzalmas vagyok, de később már egész jól elboldogulok. Külsőre egyáltalán nem vagyok fenyegető, vagy taszító. Egy sima átlagos, korombeli fiú vagyok.


Igen, a mérnökinfó az valóban elég közel áll a villamosmérnöki szakmához. Főleg az elején nagyon sok hasonló dolgot tanulunk.

2022. aug. 29. 14:13
 14/18 anonim válasza:
Valaki más írt esetleg privátban neked? Vagy csak én dumáltam veled itt?
2022. aug. 30. 22:49
 15/18 A kérdező kommentje:
Írt még 1-2 ember, de nem jutottunk sokáig a beszélgetésben.
2022. aug. 30. 22:55
 16/18 anonim válasza:

Sportolsz valamit?

Mindig is Pesten éltél vagy most költöztél fel az egyetem miatt?

Olvastál már valami szakkönyvet, ami elősegíti a barátkozást, ismerkedést? Kommunikációról esetleg? Testbeszéd stb?

Dolgozol valamit diákként? Vagy dolgoztál már? Ha igen ott próbáltál haverkodni?

2022. aug. 30. 23:03
 17/18 anonim válasza:
Dota2-el szoktál játszani? Szabadtéren söröznél most nyáron vagy beülős helyen?
2022. aug. 31. 13:13
 18/18 anonim válasza:
Írj, aztán csak lesz valami, csak ne haljon el a beszélgetés 25F
2022. szept. 4. 23:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!