Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mit kezdjek velük? Lehetnek...

Mit kezdjek velük? Lehetnek még barátok vagy sem?

Figyelt kérdés
Pár hónapja odamentem egy társasághoz (csajokhoz) ránézésre vegyes társaság volt ill volt amelyik már dolgozott, többi középsulis. Első pár alkalommal tűrhető volt, beszélgettünk. Aztán az egyikre rájött az 5perc és elküldött. Meg se szólaltam csak odamentem és már mondta is, hogy mehetek. Nem ez a baj, azóta nem megyek oda, de nem is kerülöm őket. Ma én nem, de ők megláttak parkolóba. Szóltak, de csak bunkóztak, beszólogattak. Én nem fogok visszaszólni, csak azt nem tudom, hogy most akarnak valamit, vagy szimplán bunkóznak? Megkérdezni nem lehet, mert csak szánalmasan viselkednek. Szerintetek kerüljem őket, vagy próbáljam meg kérdőre vonni őket? Igazából picit zavarnak, de semmi dolgom arra és ha kell átnézek rajtuk, csak nem értem, velem van a baj, hogy ilyen engedékeny vagyok? Megmondom őszintén ha porba aláznak se tudok megbántani mást, csak lelépek ha kell, mert nem akarok bunkók között élni, elég nagy a világ, hogy lelépjek na..

2022. aug. 21. 21:27
 1/4 anonim válasza:
ezért nem barátkozok nőkkel
2022. aug. 21. 21:45
 2/4 anonim válasza:
Kerüld inkább.
2022. aug. 22. 01:12
 3/4 anonim válasza:
Idiota majmok. Emeld fel a fejed. Kaki a fejukre.
2022. aug. 24. 17:18
 4/4 anonim válasza:

Szerintem csak keresnek valakit akin levezethetik a minden napi összegyűlt frusztrációjukat meg a menstruációs kedélyeiket.Meg nevethessenek egy kicsit valakin akit nyominak tartanak.


Hát most ha nem akarsz lábtörlő lenni senki számára, akkor egyértelmű a válasz a kérdésre szerintem.

2022. szept. 19. 18:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!