Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szeretnél barátkozni?

Szeretnél barátkozni?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, budapesti és introvertált. Sajnos az utóbbi időben nagyon zárkózott lettem és ezen szeretnék változtatni. Korombeliekkel (19-24) barátkoznék, érdekel az utazás, színház, mozi, szórakozás és igazából bármire nyitott vagyok :)

2022. aug. 6. 14:21
 1/10 anonim válasza:
Igen, bár már tartok a netes ismerkedésektől, mert elég sok negatív tapasztalatom van. És mivel messze lakom, így csak online tudnánk beszélgetni. Ráadásul, még a korosztályból is kicsúsztam, de ha tudsz pár érdekes helyet mondani, ahova érdemes lenne elmenni, akkor az érdekelne. A filmeket meg imádom.
2022. aug. 6. 14:38
 2/10 anonim válasza:
28 éves már egyáltalán nem fér bele?? 😕
2022. aug. 6. 14:40
 3/10 anonim válasza:
Szia, írtam neked privátban :-).
2022. aug. 6. 15:53
 4/10 anonim válasza:
Miért nem társat keresel?
2022. aug. 6. 16:12
 5/10 anonim válasza:

Lemaradt az egyik legfontosabb paraméter: hanyadik kerületben laksz?


Nekem egyáltalán nem mindegy, hogy melyik kerületből származik az illető, mert megválogatom a baráti körömet elég erősen, hiszen jómagam is egy rendkívül magas intelligenciával és kifinomult ízléssel rendelkező, nagyon jó anyagi helyzetben lévő Úriember vagyok a belváros szívéből, az V. kerületből, ahol egy történelmi okokból is jelentős ingatlannak vagyok az 1/1-es tulajdonosa. Én az elit felmenőimnak köszönhetően egy valódi megalopoliszi Úriemberré fejlődtem, kimagasló elegancia és stílusérzékkel, úgyhogy a hatalmas imázsomra rossz hatással lenne, ha a baráti körömbe például a Csepeli szigetről, kelet pesti peremkerületekről vagy a budai hegyvidékről válogatnék embereket, én csak és kizárólag belvárosi emberekkel vagyok hajlandó társalogni (geolokáció: 5-6-7-9. valamint a 13. kerület D-i része), vidék szóba sem jöhet.

2022. aug. 6. 16:27
 6/10 anonim válasza:
Igen! A 7. és a 9. kerület valóban az elit környéke!
2022. aug. 6. 16:43
 7/10 anonim válasza:
Sok perverz Pesti egyből előbujt! Szánalmas betegagyu perverzek
2022. aug. 6. 16:46
 8/10 anonim válasza:

Szia!

Én egy 22 éves srác vagyok, Bp mellett lakom de gyakran járok át.

Szeretek szórakozni, beülni egy sörre vagy bármi másra, és bulizni is, bár mostanság egy kicsit kevesebb időt szántam úgy bármelyikre, szóval szeretnék én is ezen változtatni.

Amúgy a kicsit nyugisabb dolgokat is szeretem, mint mondjuk a túrázás és a biciklizés.

Ha úgy gondolod írj :)

2022. aug. 6. 17:40
 9/10 anonim válasza:

Én szívesen ismerkedek! Írj/ írhattok bátran.

21/L

2022. aug. 6. 19:19
 10/10 anonim válasza:
Lányok/nők írhatnak. Amúgy nem föltétlenül ismerkedés céllal, csak remekül ki jövök a női nemmel, meg el tudok beszélgetni velük, szeretem a társaságuk.
2022. aug. 6. 19:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!