Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 16 év körüli lányok valaki...

16 év körüli lányok valaki nem szeretne barátkozni?(lány vagyok)

Figyelt kérdés

Szóval egyáltalán nincsenek barátaim és nagyon unalmas a nyaram... Jó lenne valakivel beszélgetni vagy ha közel lakik esetleg találkozni. Én heves megyei vagyok, Pesttől 1 órára lakok

Rólam: Nemrég lettem 16, szeretem a rock és indie zenét (a kedvencem a Palaye Royale) és kb minden fantasy filmet😂. Imádok utazni, kirándulni és most a gördeszkázással is próbálkozom unaloműzésként. A legnagyobb álmom az hogy körbeutazzam a világot és minél több helyre eljussak


2022. júl. 24. 18:14
 1/4 anonim válasza:
Pesti, Pest környéki lány nekem is írhat :)
2022. júl. 24. 18:25
 2/4 anonim válasza:
Bocs én csak Budapestiekkel barátkozom, azon belül is csak és kizárólag belső kerületekből, mert hatalmas városi stílusom van, félek hogy elvidékiesednék ha túl sokat beszélnék vidékiekkel, mert én egy tősgyökeres 5. kerületi személy vagyok és jó lenne ha ez így is maradna, ugyanis az összes barátom vagy az 5. kerületből származik vagy a határos kerületekből úgyhogy nem adom le a stílust sorry!
2022. júl. 24. 19:46
 3/4 anonim válasza:
Szia írhatsz nekem, 17 éves lány vagyok.
2022. júl. 24. 21:06
 4/4 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem is írhattok, pest környéki barátokat keresek. 18/l
2022. júl. 24. 21:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!