Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedved egy autista...

Lenne kedved egy autista sráccal barátkozni?

Figyelt kérdés

Szia!


Fontosnak tartottam megemlíteni ezt a diagnózisom a kérdésben, mert a kommunikáció nehezített terep számomra. Remélem ez nem rettent el.


25 éves leszek, Budapesten élek.


Sport területén a labdajátékokat kedvelem, de a kocsmasportok sem állnak távol tőlem, valamint érdekel a túrázás is. Szívesen játszanék, túráznék vagy néznék meccseket.


A zenei ízlésem igen széleskörű. Kedvenceim között főként alternatív rock és hip hop számok, bandák szerepelnek, de hallgatok még klasszikus és népzenét, metált, illetve még egyéb, más műfajba tartózó dalokat is. Szíves mennék koncertre, vagy akár tanulhatnánk készíteni zenei alapokat is.


Számos filmet, sorozat láttam már, és szeretnék még többet is nézni. Kiemelten az anime műfajába fektettem sok időt. Szívesen mennék moziba, beszélgethetnénk az ezzel kapcsolatos élményeinkről.


A színház világa elkerült eddig, de szeretnék komoly darabokat látni, hátha magával ragadnak.


Szívesen mennék múzeumokba, vagy tudományos előadásokra.


Érdekel még a közélet és a politika, azonban nincs még kiforrott világnézetem, véleményem a rengeteg témában. Nyitott vagyok ilyen jellegű beszélgetésekre, vitákra is.


Bárki jelentkezést szívesen veszem.


Köszönöm.



2022. aug. 4. 20:47
 1/6 anonim válasza:
Én megismernélek. Egy évvel vagyok idősebb nálad.
2022. aug. 4. 21:05
 2/6 anonim válasza:
Szia nekem írhatsz :)
2022. aug. 4. 21:36
 3/6 anonim válasza:
Szia! Tegyünk egy próbát, hátha nem ütik egymást a bogaraink. :D
2022. aug. 5. 01:46
 4/6 anonim válasza:

Hali nekem is írhatsz.

Nagy étvágyú vagyok.


Pesti.

2022. aug. 13. 16:41
 5/6 anonim válasza:
Szia! Nekem is írhatsz, ha gondolod. :) 23/n
2022. aug. 28. 00:39
 6/6 anonim válasza:

Sziaa!

Nekem is írhatsz, persze, ha gondolod.

Én túrázni szeretek nagyon. Főleg, hogy Csepelen lakok.

25N

2022. aug. 30. 10:05

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!