Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Lenne kedvetek velem együtt...

Lenne kedvetek velem együtt alkotni?

Figyelt kérdés

21 éves srác vagyok szeretek írni és rajzolni, többnyire fantasy dolgokat szoktam csinálni.

velem egykorúakat szeretnék megismerni akinek hasonló hobbija van, nem feltétlen az alábbiak, lehet akármilyen hasonló hiszen nagyon érdekel minden más is.



2022. aug. 2. 16:24
 1/2 anonim válasza:
én is 21 éves srác vagyok és hasonlóan kreatívan szeretnék valamit adni a világnak
2022. aug. 2. 18:19
 2/2 anonim válasza:
Én egy kicsot korosabb vagyok, könyveket írok, illetve egy zenei relaxációs módszert építettem. Tavaly egy kezelőhelyiséget építettem magamnak. A könyveim az önismerettől a fantasy regenyekig terjednek. Jah és zenélek is. Szívesen ismerkedek kreatív személyekkel, esetleg össze is dolgozhatnánk az új könyvembe jönne jól pár grafika is. Persze a neved megjellene benne. 😉
2022. aug. 26. 07:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!