Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Zuglóból csajok? Van kedvetek...

Zuglóból csajok? Van kedvetek együtt edzeni? 30/n

Figyelt kérdés

Sziasztok! Gondoltam, ha van még rajtam kívül valaki, aki szívesen eljárna edzeni, de nincs kivel, mehetnénk együtt. És persze örülnék,ha új barátokat is szerezhetnék.

Férfiak jelentkezését nem kérem!



2022. jan. 24. 16:08
 1/6 anonim válasza:
Úgy is lesz egy olyan aki kiadja magát nőnek es majd akkor latod meg hogy mennyire is nő
2022. jan. 24. 16:35
 2/6 anonim válasza:
Valaki nem adja ki magát nőnek!
2022. jan. 24. 16:40
 3/6 anonim válasza:
Miért kell hozzá zuglóinak lenni? Hová szeretnél járni?
2022. jan. 24. 16:58
 4/6 A kérdező kommentje:
Az Örsnél van egy edzőterem, oda szeretnék menni, mivel oda van közel 3 havi bérletem. Persze nyitott lennék a későbbiekben a környéken más edzőtermeket is kipróbálni. Azért fontos szerintem, h Zuglóban lakjon, h könnyebben tudjunk egyeztetni helyet, hisz időtakarékosság céljából szerintem fontos, h közel legyen. Nekem legalábbis nem férne bele 1 óra utazas.
2022. jan. 24. 17:44
 5/6 anonim válasza:

Miért nem fiúkkal edzel?

Mert igazából dugni akarsz.

2022. jan. 24. 19:19
 6/6 A kérdező kommentje:

Nő vagyok! Nincsenek férfiakkal jó tapasztalataim, mert a legtöbb dugni akar!^^ Tisztelet a kivételnek! Családos nő vagyok, boldog párkapcsolatban!

Ha van olyan férfi, aki elfogadja, h párkapcsolatban élek és biztosan nem fog nyomulni, akkor ami azt illeti, vele is szívesen elmennék edzeni, csak volt néhány rossz tapasztalatom a múltban :/

2022. jan. 24. 19:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!