Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mit tesztek hogy nyíltok az...

Metalgyerek1998 kérdése:

Mit tesztek hogy nyíltok az emberek felé, a világ felé hogy jobban érezzétek magatokat és ne érezzétek magatokat magányosnak?

Figyelt kérdés

Sajnos egyre jobban én azt érzem hogy egyre inkább befele fordulok.

Azt is érzem hogy sokszor tökre egyedül vagyok, se örömöm sem bánatom nem tudom megosztani, és igazából ha bármi olyan problémám volt, senki sem segített soha nekem szinte. És nem tudom de hiába dolgozok keményen is de valamiért azt érzem hogy egyszerűen nem jutok egyről a kettőre, ahogy az kellene. Barátnőt is próbáltam keresni hátha talán találok egy olyan lányt ki támogat lelkileg, és azt az érzést váltja ki belőlem hogy van kiért fel kelni nap mint nap, de az se jött össze sajnos, akkor az a "barát" aki van félig meddig az életemben, el hidegült tőlem valami oknál fogva tehát mintha idegen lennék számára.

köszönöm hogy elolvastad. Esetleg egy két jó szót szívesen fogadok bárkitől. :(

24/F



2022. júl. 22. 22:51
1 2
 11/17 anonim válasza:
Én kerestem egy olyan hobbit is, amit nem egyedül végzek, és ez a túrázás. Én így szereztem új barátok, így nyitottam.
2022. júl. 23. 15:03
 12/17 A kérdező kommentje:
11 igazából nem rossz ötlet csak az a baj hogy sokat dolgozom. De köszönöm a tanácsod neked is.
2022. júl. 24. 13:54
 13/17 anonim válasza:

12. Szívesen.

Hát pedig próbálj meg időt szorítani neki. Egy, mert kell a kikapcsolódás, feltöltődés mindenkinek, a másik pedig hogy egy ilyen jó kis túratársasággal akár 2 legyet is egy csapára, azaz barátnőt és barátot is találhatsz. Utána meg már jöhetnek más programok is, amik beleférnek az időbe és kedvbe.

11.

2022. júl. 24. 14:05
 14/17 A kérdező kommentje:
11. Köszönöm és igyekszem. :)
2022. júl. 24. 14:09
 15/17 anonim válasza:

Nem vagy egyedül, szomorúságos, de szerintem jónéhányan vagyunk hasonló helyzetben. Én már átléptem a 30-at, és úgy látom, valódi, igazi barátságot igen nehézkes létrehozni, hát még megtartani hosszútávon is. Magamból kiindulva, utólagosan -a mai eszemmel- talán néhány dolgot másképp csinálnék az utóbbi 10-12 évben. A barátnő, párkapcsolat lehetősége bármennyire is fontos az elveimben, már-már lassan kezd vakremény lenni. Ha nem jött össze még az egyetemi évek, a kollégiumi időszak alatt sem, akkor mit várjak, marad a vakszerencse vagy úgy néz ki hogy megmaradok magamnak a bizonyára unalmas társaságomban.

Kérdező, kívánom hogy jusson legalább neked egy kis szerencse, és olyat találj aki elfogad, de nem használ ki.

2022. júl. 26. 01:05
 16/17 A kérdező kommentje:
(15) Először is, nagyon szépen köszönöm a jó kívánságod. Hasonló jót/jókat kívánok neked is. Ne add fel!! És nagyon szépen köszönöm neked is a véleményed meglátásod. Ami viszont engem illet már gyógyulok, koncentrálok inkább a munkára, és próbálok egyre kevésbé ezekre a dolgokra gondolni. Talán majd egyszer lesz valami. Nem tudom, Viszont én neked azt kívánom hogy forduljon a kocka és jóra alakuljanak dolgaid. :)
2022. júl. 26. 18:04
 17/17 anonim válasza:
Hogy álltok a helyzettel?
2022. okt. 9. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!