Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Mit tesztek hogy nyíltok az...

Metalgyerek1998 kérdése:

Mit tesztek hogy nyíltok az emberek felé, a világ felé hogy jobban érezzétek magatokat és ne érezzétek magatokat magányosnak?

Figyelt kérdés

Sajnos egyre jobban én azt érzem hogy egyre inkább befele fordulok.

Azt is érzem hogy sokszor tökre egyedül vagyok, se örömöm sem bánatom nem tudom megosztani, és igazából ha bármi olyan problémám volt, senki sem segített soha nekem szinte. És nem tudom de hiába dolgozok keményen is de valamiért azt érzem hogy egyszerűen nem jutok egyről a kettőre, ahogy az kellene. Barátnőt is próbáltam keresni hátha talán találok egy olyan lányt ki támogat lelkileg, és azt az érzést váltja ki belőlem hogy van kiért fel kelni nap mint nap, de az se jött össze sajnos, akkor az a "barát" aki van félig meddig az életemben, el hidegült tőlem valami oknál fogva tehát mintha idegen lennék számára.

köszönöm hogy elolvastad. Esetleg egy két jó szót szívesen fogadok bárkitől. :(

24/F



2022. júl. 22. 22:51
1 2
 1/17 anonim válasza:
Nem hallgatok metált
2022. júl. 22. 23:12
 2/17 A kérdező kommentje:
Értelmes válasz volt...jaah nem ide bocsi. Egyes ülj le.
2022. júl. 22. 23:19
 3/17 anonim válasza:
Mozdulj ki olyan helyre ahol hasonló érdeklődési körű emberekkel tudtok találkozni. Akár sport vagy természetjárás, művészeti dolgok stb..
2022. júl. 22. 23:55
 4/17 anonim válasza:
Mondanék szép szavakat, de nem nagyon tudok mit. Csak hogy nem vagy egyedül. Én azt érzem, hogy már elvesztem. Nem találok visszautat az emberekhez.
2022. júl. 23. 00:00
 5/17 anonim válasza:

Nincsenek elvárásaim senkivel és semmivel kapcsolatban.

Sajnos sokunknak hibás a sorrend. Az nem működik legtöbbünknek, hogy "keresünk" barátnőt, hogy "szerzünk" valakit akivel megoszhatjuk lelki terheinket. Fordítva van, hogy éljük az életünket, és ha jól mennek a dolgok, vagy a szükség/alkalom úgy hozza, akkor lehetnek lelki társaink. Ha nem mennek jól a dolgaink, csak a vakszerencse segíthet, meg persze saját magunk.

Köss békét a durva valósággal, hisz úgy se vagyunk szinte semminek az irányításában.

2022. júl. 23. 03:42
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tegnap jobban elgondolkodtam, és arra jutottam hogy nem kell ezt túl gondolni. Sajnos az emberek jönnek és mennek életünkben, bármennyire is szeretnénk hogy ne így legyen de sajnos így van. Na m1
2022. júl. 23. 11:23
 7/17 anonim válasza:

Az emberi kapcsolatokkal nekem is gondjaim vannak. Nem tudok felszínes kapcsolatokat tartani, általában bensőségesebbek, de eddig senki olyat nem találtam, aki ne akart volna rosszat önzőségből, vagy szemétségből. Ezektől az emberektől megszabadulok.... Pedig én feltétel nélkül tudnék szeretni egy barátot, ha nem volna pusztító az én magánéletemre vagy mentális egészségemre.

Arra jutottam, hogy leszek inkabb a saját barátom.

2022. júl. 23. 11:27
 8/17 A kérdező kommentje:
Hát igazából lehet még te csinálod a legjobban.(7)
2022. júl. 23. 12:32
 9/17 anonim válasza:

Már idősebb vagyok, de hasonlóan úgy látom,hogy nehéz igazi értelemben vett barátot találni.Olyat, aki mellénk áll ha gond van és nem akkor,ha potyázni kell, vagy az ő lelkét ápolgatni.

Önzetlenség és emberszeretet, na ez ami hiányzik ma az emberek többségéből.Sajnos.

Próbáltam már itt is haverkodni,de semmi eredmény.Már csak olvasgatok...


Neked pedig kérdező,azt tudom írni, ne búsulj,mert ha tudnád mennyien vagyunk magányosak,vagy jó szó mentesen...lehet elcsodálkoznál..

Mielőbb jöjjön olyan az életedbe, aki majd széppé teszi, bárhogy,de akivel majd örömmel leszel !

2022. júl. 23. 13:25
 10/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a kedves szavakat, neked is jókat kívánok csak.:)9
2022. júl. 23. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!