Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Szombaton jönne velem valaki...

Szombaton jönne velem valaki gárdonyi vagy délegyházi nudista strandra (szexuális jelleg nélkül)? 25/F

Figyelt kérdés

25 éves budapesti fiú vagyok, nem vagyok gyakorlott nudizó, eddig csak egyszer voltam.

Fiúk és lányok üzenetét egyaránt várom, korban legyen meg azért a plusz-mínusz öt év, de csak amiatt, hogy hasonló beszédtémáink legyenek például. :)



2022. júl. 21. 20:13
 1/5 anonim válasza:

Ohhhhhhhh, zsír!


Nudizó 25-ös srác, aki társat keress hozzá!

2022. júl. 21. 21:20
 2/5 anonim válasza:
Én megértem. Csoportosan mindig könnyebb, egyedül meg azonnal gyanús vagy ilyen helyeken. Nem érek rá mostanában, és 35F
2022. júl. 22. 12:59
 3/5 anonim válasza:
Ha gondolod, írj rám.
2022. aug. 1. 22:58
 4/5 anonim válasza:

Hali!


Én most vasárnap mennék, első alkalommal.


29F

2022. aug. 9. 19:50
 5/5 anonim válasza:
A gárdonyi nudista strandra menni szexuális jelleg nélkül? Felejtsd el! Ha te nem is csinálod, másokat látni fogsz szexelni, olykor már a parkolóban nyomják. Az a hely arról szól.
2022. aug. 28. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!