Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Keres valaki Balatonon introve...

Keres valaki Balatonon introvertált nyaralótársat?

Figyelt kérdés

Programajánlatok: 😃

Strand/úszás

Röplabda

Túrázás

Bicajozás

Esti séták

Emberek kibeszélése a hátuk mögött, és hasonló intró dolgok 🤭

...vagy bármi, amit te ajánlasz.

Megkeresni engen itt lehet privát üzenetben.


Olyan embereket keresnek, akik itt nyaralnak, de egyedül érzik magukat, mint én.


Jómagam pedig 30 éves férfi vagyok, épp az átúszásra készülök 🏊 most először. Kívánjatok sok sikert! 😃


2022. júl. 20. 15:56
 1/6 anonim válasza:

Sok sikert és váljon egészségedre a hűs habokban úszkálás !

Innen a pesti flaszterről irigyellek !

2022. júl. 20. 16:23
 2/6 anonim válasza:
Sok sikert!
2022. júl. 20. 16:40
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi skacok!


Ma csináltam a végső tesztúszást, 2km. Megállókkal menni fog az 5 is.


Annyira nem hűs már a Balcsi, de a betonrengetegnél mindenképp jobb. Amúgy én is Pesti vagyok, élhetetlen most, hacsak nem ülsz egész nap egy klímás szobában. Itt legalább este hűvös van, kellemes, ott még az se.

2022. júl. 21. 00:08
 4/6 anonim válasza:

Máskor előbb írd ki a kérdést, hogy legyen időm :

- megcsinálni a bicókat

- megvegyem a sátrat

- stb...

- stb...

- stb...

2022. júl. 22. 02:02
 5/6 anonim válasza:

Sziasztok

Lali vagyok. Bevallom nem nagyon készültem még fel a szezonra, de ha valaki bekínál pár deci pálinkával szerintem simán el lehet engem csábítani akár a Balatonra is. Úszni azt nem fogok tudni, esetleg ha rám adtok valamiféle úszógumit talán életben maradok a vízen. Mégis azt gondolom, hogy akkor járnánk ha a legjobban, ha csak kint hagynátok a napon lenge öltözetben aszalódni egy kis innivalóval és el leszek majd én ott nyugodtan magamban.

2022. júl. 22. 06:27
 6/6 anonim válasza:
Birkózzunk a füvön vagy a vízben :D 29f
2022. júl. 24. 20:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!