Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hol találhatok olyan huszonéve...

Hol találhatok olyan huszonéveseket, akiknek sikerült alternatív megoldást találniuk a rendszeren kívüli élethez?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy mondjuk önfenntartást folytatnak egyedül, vagy közösségben, világutazók, vagy egyéb módon rendszer kívüliek.

Persze idősebbek tapasztalatát is szívesen veszem.



2022. júl. 11. 17:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, elég jól összefoglaltad a lényeget. Sokak számára felfoghatatlan, hogy valaki inkább él szerényebben szabadon, mint pénzrabszolgaként.
2022. júl. 12. 10:58
 12/12 anonim válasza:

Szia Mire jutottal


En mar egy jo ot eve ezen gondolkodom, hat most az vvan, hogy szuleim vettek egy telket 5 eve van sok gyumolcsfa, en epitettem magamnak ra egy uvveghazat, azt tanulom hobbikent mit hogy, baromi jo ha megtalalod az oromodet benne, en megtalaltam


Viszont nem talaltam meg olyan emberek akik hasonloan gondolkodnakk, csak a neten, az meg nem fejlodik sokaig


Egy kozosseg jo lenne, ami nem csak 70 eves oreg paraszt bacsikbol all, hanem offrid meno emberekbol akik nem kilepni akarnak teljesen, de mondjuk 95%ban es a munkahelyi stress gyakorrilatilag nem letezik, home officeba lenni, es tenyyleg a felszines mai hulyesegekrol lekerulne a fokuszod,


El tudom kepzelni egy ilyen elet micsoda szabadsag erzestt tud okozni


Aztan persze biztos vannak nehezsegek, de ennel jobbat egenlore nem tudok,

A felszines emberek mar annyira hamar eltaszitanak maguktol, hogy nem birom. Nem erdekel a locsi fecsi, hanem az, hogy tenyleg epitsunk fel egy olyan jovot ami fenn tarthato, vagyis legalabb kezdjunk el torekedni ra


29f

2023. jan. 13. 23:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!