Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Kezdődő szorongás és pánik...

Randomcsajxxx kérdése:

Kezdődő szorongás és pánik betegségem van, ha neked is van pszichés betegséged, szeretnél róla beszélni?

Figyelt kérdés

Elég fiatal vagyok, még csak most leszek 17,viszont saját magamat kergettem enyhe depresszióba, és miután végre kigyógyúltam, anxiety és pánik betegség jelei kezdtek feltűnni, majd kiderült, ha nem segítek magamon, ha nem kezdek el változni, akkor ennyi volt. A pszichiáter dolog még nem rokonszenves nekem, de már közel vagyok ahhoz, hogy elkezdjek odajárni. Plusz, emiatt visszaestem az enyhe depresszióba. A mai reggelemet azzal indítottam, hogy rákerestem "gyors öngyilkossági módszerek".


Igyekszem összeszedni magam, viszont szeretnék beszélni olyanokkal akik valamilyen pszichés betegséggel küzdenek.

Mint én. És nem is tudom, talán tartani a lelket egymásban.



2022. júl. 8. 09:33
 1/2 anonim válasza:
Mi hozta ki rajtad ezt?
2022. júl. 8. 10:10
 2/2 anonim válasza:

Vadaskert, Budapest

Napkör:

[link]

Heti 1-2 ora,+1h egyeni pszichologus kell (lehetloeg allami mert masuton draga)

Kurzus ara nem veszes alkalmankent 4e

Pszihologus maganban igen: 15e/h


dialektikus viselkedésterápia (DBT)-vel foglalkoznak.


Vadaskert azt gondolom rajtad is vizsgalat utan gyogyszeres kezelest javasol, ami valoban segit.

Hangulat javitassal, elmulnak a rossz gondolataid es olyan leszel mint a tobbi ember.


Ha gondolod irj

2022. júl. 8. 10:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!